› bieżące
19:29 / 08.04.2013

Poseł Wojciech Penkalski znów łamie przepisy drogowe

Poseł Wojciech Penkalski znów łamie przepisy drogowe

fot. www.fakt.pl

Dziennikarze dziennika Fakt złapali braniewskiego posła Ruchu Palikota na kolejnym przykładzie łamanie przepisów ruchu drogowego. Wojciech Penkalski, który pięciokrotnie odmówił przyjęcia mandatu za przekroczenie prędkości zasłaniając się immunitetem, tym razem za nic miał znak zakazu zatrzymywania.

Niedawno w Elblągu poseł Wojciech Penkalski na spotkaniu w ramach programy Europa Plus dużo mówił o poszanowaniu prawa i równości wobec niego wszystkich obywateli. Jednak zwykły obywatel, gdy przekroczy prędkość na drodze i zostanie zatrzymany przez policję, musi zapłacić mandat. Poseł Wojciech Penkalski nie musi. Ma immunitet poselski i w takich sytuacjach chętnie go wykorzystuje. Udowodnił to już policjantom z drogówki.

Kilka dni temu dziennikarze Faktu zauważyli, jak poseł z Braniewa przestrzega prawa. Zatrzymał samochód w miejscu, w którym stoi znak zakazu zatrzymywania.

źródło: http://www.fakt.pl/Wojciech-Penkalski-to-hipokryta,artykuly,206525,1.html

17
2
oceń tekst 19 głosów 89%

Powiązane artykuły

Poseł Wojciech Penkalski nadal łamie przepisy drogowe

24.04.2013 komentarzy 5

Mercedes posła Ruchu Palikota Wojciecha Penkalskiego stoi od wtorku na wysepce rozdzielającej pasy ruchu pod terminalem gdańskiego lotniska - informuje Gazeta...