› region
15:15 / 22.08.2020

Poseł z okręgu elbląskiego sponsorem niecodziennych wyścigów. Zobacz fotorelację (+ zdjęcia)

Poseł z okręgu elbląskiego sponsorem niecodziennych wyścigów. Zobacz fotorelację (+ zdjęcia)

fot. Marcin Mongiałło

15 sierpnia 2020 r. w Bełku koło Lidzbarka (powiat działdkowski) odbyły się już po raz drugi wyścigi wraków i traktorów znane pod nazwą Bełk Wrak Race. Wydarzenie zgromadziło dużą liczbę kibiców, którzy przyjechali (podobnie jak startujący) niejednokrotnie z odległych miejsc województwa warmińsko-mazurskiego (i nie tylko).

Po raz drugi jednym ze sponsorów był poseł okręgu elbląskiego Zbigniew Ziejewski (PSL), który ufundował puchar oraz trzy nagrody (bony w wysokości 1000, 600 i 400 zł – odpowiednio za zajęcie pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca – do wykorzystania na zakupy w sklepie PPUH Ziemar sp. z o.o. w Szwarcenowie).  Poseł wystartował także wyścigu wraków jako pilot w parze z kierowcą Arkadiuszem Czechrowskim. Wspólnie wywalczyli drugie miejsce. 

Wyścigi odbywały się w kilku kategoriach i obejmowały zarówno wraki, jak i traktory (ciągniki rolnicze). Organizatorzy zorganizowali zbiórkę na rzecz chorej dziewczynki – Marty Kaczorowskiej. Udział w wydarzeniu był bezpłatny. Brawa za organizację bardzo dużej i wspaniałej imprezy! 

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%

Zdjęcia ilość zdjęć 60