› imprezy
07:52 / 01.07.2013

Poszukiwani wolontariusze do pomocy przy organizacji Festiwalu Jazzbląg

Poszukiwani wolontariusze do pomocy przy organizacji Festiwalu Jazzbląg

Poszukujemy młodych i energicznych wolontariuszy do współpracy przy organizacji Festiwalu Jazzbląg. Jeżeli jesteś pełnoletni, kochasz muzykę, chciałbyś posłuchać jazzu w najlepszym wykonaniu i równocześnie nie boisz się wyzwań - dołącz do jazzblągowego zespołu!

Od kandydatów oczekujemy: - pełnej dyspozycyjności w terminie 14-21 lipca - odpowiedzialności za powierzone obowiązki - umiejętności pracy w zespole - odporności na stres - komunikatywności - umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów.

Do obowiązków wolontariuszy będzie należało: - obsługa widowni - kierowanie widzów na właściwe miejsca - udzielanie informacji - pomoc w organizacji Festiwalu

W zamian wolontariusze będą mieli możliwość bezpłatnego udziału w koncertach, poznanie kwestii organizacyjnych "od podszewki", nie wspominając o nieprzecenionym doświadczeniu, które oczywiście poświadczymy stosownym certyfikatem.

Zgłoszenia przyjmujemy do 7 lipca na adres beata.b@galeria-el.pl oraz joanna@galeria-el.pl. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć imię, nazwisko, dane kontaktowe, wiek, zainteresowania, ewentualne doświadczenie w organizacji podobnych eventów. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%