› bieżące
12:02 / 18.10.2017

Potworna rodzinka w Kinie Światowid

Potworna rodzinka w Kinie Światowid

Przerażająco śmieszna i strasznie porywająca animowana opowieść o rodzinie przemiłych, choć dość niezdarnych potworów. "Potworna rodzinka" w Kinie Światowid od 20 października do 2 listopada.

Fay Sielska jest zwyczajną, nieco zbuntowaną nastolatką. Jej młodszy brat Max z racji nieprzeciętnej inteligencji ma na pieńku ze szkolnymi łobuzami. Rodzice natomiast są tak zapracowani, że ledwie znajdują czas na życie rodzinne.

Pewnego dnia Fay zabiera wszystkich Sielskich na bal przebierańców. Sama przebiera się za mumię, jej brat za wilkołaka, mama za wampirzycę, a tata za samego Frankensteina. Zabawa jest przednia, aż do chwili, gdy okazuje się, iż na skutek klątwy ich przebrania przestały być tylko żartem, a stały się rzeczywistością. Tak, tak! Wishbone’owie zostali zamienieni w potwory!

Od tej chwili robią wszystko, by zdjąć klątwę i uniknąć zaczepek ze strony namolnego hrabiego Draculi. Wkrótce okaże się też, że bycie potworem ma swoje dobre strony. Max może sam sobą poszczuć szkolnych rozrabiaków, jego tata jest silniejszy niż wszyscy Avengersi, mama hipnotyzuje nawet sprzedawców w sklepie, a Fay jest po prostu nieśmiertelna!

Reżyseria: Holger Tappe

Scenariusz: David Safier, Catharina Junk

Obsada (polska wersja językowa): Katarzyna Kwiatkowska, Joanna Kołaczkowska, Mirosław Zbrojewicz, Wojciech Paszkowski, Anna Terpiłowska, Filip Rogowski, Krzysztof Banaszyk

Produkcja: USA, Niemcy, 2017

Czas: 93 min

Bilety na film można nabyć online lub w kasie Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30. Więcej informacji pod numerem: (55) 611 20 56/76 lub pisząc na adres:kino@swiatowid.elblag.pl.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%