› bieżące
06:34 / 26.03.2013

Powiększa się ilość kamer na platformie elblag.net

Powiększa się ilość kamer na platformie elblag.net

Multiplatforma Miejska elblag.net to nie tylko gazeta internetowa, ale także wiele funkcjonalnych rozwiązań dostępnych dla internautów. Jedną z ciekawszych i innowacyjnych opcji dostępnych na elblag.net są kamery internetowe.

Naszym zamysłem, jeśli chodzi o kamery internetowe jest to, aby umożliwić elblążanom podgląd on-line na to, co dzieje się w mieście. Stąd instalujemy kolejne kamery w różnych częściach Elbląga. Już teraz możecie na bieżąco śledzić co dzieje się na pasażu przy ul. Hetmańskiej, na Pl. Jagiellończyka, na parkingu przed C.H. Ogrody (miłośnicy elbląskich inwestycji będą mogli już niedługo śledzić prace budowlane), na ul. Browarnej.

W przygotowaniu jest jeszcze montaż kilkunastu kamer. Uruchomiliśmy kilka dni temu testową kamerę na Lodowisku Helena. Dzięki temu będziecie mogli na bieżąco śledzić, co dzieje się na tym obiekcie podczas licznych imprez sportowych i rozrywkowych.

Teraz zdradzimy tylko, że przygotowujemy instalację kamer w jeszcze kilku ciekawych obiektach infrastruktury sportowej i rozrywkowej w Elblągu.

Kamery na platformie ELBLAG.NET: www.kamery.elblag.net

5
0
oceń tekst 5 głosów 100%