› bieżące
20:50 / 23.09.2013

Pożar pod mostem na Modrzewinie. Instalacja elektryczna nie działa

Pożar pod mostem na Modrzewinie. Instalacja elektryczna nie działa

fot. nadesłane

Dziś około godziny 19:30 dolna część mostu na Modrzewinie stanęła w ogniu. Świadkowie zostali ewakuowani z miejsca zdarzenia. – Przyczyny pożaru nie są znane. Sytuacja zagraża życiu, dlatego wszyscy muszą być usunięci z obszaru mostu – poinformował nas funkcjonariusz policji, biorący udział w akcji.

Na miejsce zdarzenia pierwsza przyjechała policja, a następnie straż pożarna. Strażacy dostali się pod most, w miejsce które stanęło w ogniu. Dolna konstrukcja mostu uległa całkowitemu zniszczeniu. Po chwili do akcji dołączyła kolejna jednostka ratownicza oraz pogotowie energetyczne – ogień zajął również skrzynkę elektryczną, to spowodowało wyłączenie latarnii i utrudnienia w akcji ratowniczej. Po kilkudziesięciu minutach ogień ugaszono.

Jak poinformował nas świadek, zdarzenia: - Początkowo spod mostu wydostawał się ciemny dym, który szybko przeobraził się w ogień. Błyskawicznie po zaalarmowaniu straży pożarnej, pojawił się pierwszy wóz. Ludzie zostali ewakuowani z mostu.

Okoliczności w jakich doszło do pożaru nie są jeszcze znane strażakom. Droga na Modrzewinę została wyłączona z ruchu. Po ustaleniu szczegółów wydarzenia, do sprawy powrócimy.

10
0
oceń tekst 10 głosów 100%