› bieżące
11:55 / 09.09.2013

Pozbądź się punktów karnych za pół ceny - dzień otwarty WORD

Pozbądź się punktów karnych za pół ceny - dzień otwarty WORD

fot. archiwum.elblag.net

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Elblągu informuje, iż w dniu 14 września br. godzinach 9.00-13.00 odbędzie się Dzień Otwarty WORD w Elblągu. Przygotowaliśmy szereg atrakcji i niespodzianek. Jak co roku kandydaci na kierowców mogą spróbować swych sił podczas próbnego egzaminu teoretycznego „na niby”, czy jazdy próbnej z egzaminatorem po placu manewrowym. Tego dnia można również „zaliczyć” szkolenie anulujące punkty karne w promocyjnej cenie! Rabat 50 %.

Ponadto przygotowaliśmy: pokaz egzaminu na motocyklu – kat. A, symulator dachowania, symulator zderzeń, egzamin na kartę rowerową dla uczniów szkół podstawowych skierowanych przez dyrektora placówki, spotkanie z psychologiem (polecamy szczególnie osobom, które kilka razy podchodziły do egzaminu na prawo jazdy), prezentację sprzętu elbląskich służb mundurowych, punkt pomiaru ciśnienia i poziomu cukru we krwi oraz gry i zabawy dla najmłodszych.

Nowością tegorocznego Dnia otwartego WORD W Elblągu jest możliwość oddania krwi, ponieważ na naszym parkingu zaparkuje Mobilny Ambulans Poboru Krwi. Każdy uczestnik ruchu drogowego, pieszy, rowerzysta czy kierowca powinien mieć świadomość, że nasze zdrowie zależne jest nie tylko od bezpiecznej jazdy, ale także od szybkiej i skutecznej pomocy w razie wypadku. Stąd też zapraszamy do przyłączenia się do kampanii społecznej propagującej ideę honorowego dawstwa krwi. Dając krew – Darujesz życie!

Dla strudzonych przygotowanymi przez nas atrakcjami oferujemy ciepłą grochówkę. Więcej szczegółów na stronie internetowej www.word.elblag.pl.

Miejsce imprezy: Elbląg, ul. Skrzydlata 1.

Serdecznie zapraszamy!

3
0
oceń tekst 3 głosów 100%