› zdrowie i uroda
11:03 / 26.10.2015

Poznaj 5 faktów o upiększających właściwościach piperyny

Poznaj 5 faktów o upiększających właściwościach piperyny

Piperyna to substancja, która w ostatnim czasie robi prawdziwą furorę wśród osób walczących z nadwagą. Stosowana na Dalekim Wschodzie od tysięcy lat, popularna w USA, wreszcie dotarła do Europy i pomaga uzyskać szczupłą sylwetkę. Chcesz wiedzieć, jak działa tajemnicza piperyna? Koniecznie przeczytaj o jej niezwykłych właściwościach!

Piperyna to substancja, która w naturalnych warunkach występuje w zewnętrznej części czarnego pieprzu. Ostatnie badania wykazały, że posiada ona szereg niezwykłych właściwości, które pomagają w walce z nadwagą. Fizycznie niemożliwe jest przyjmowanie piperyny w jej naturalnej postaci. Na szczęście na rynku pojawiły się suplementy diety (np. Piperyna plus zielony jęczmień - suplement polskiej produkcji, wzbogacony o zielony jęczmień ), które wykorzystują jedyną w swoim rodzaju moc piperyny. Chcesz dowiedzieć się, jak pomaga ona zrzucić zbędne kilogramy? Oto 5 niezwykłych zalet substancji wydobytej z czarnego pieprzu:

1. Hamuje rozwój tkanki tłuszczowej

Najważniejszym atutem piperyny jest możliwość hamowania powstawania tkanki tłuszczowej w organizmie człowieka. Jej odpowiednie stężenie niweluje niepotrzebne zapasy tłuszczu i zapobiega odkładaniu się nowych!

2. Przyspiesza metabolizm

Sekretem skutecznego odchudzania się, jest uregulowanie pracy swojego układu trawiennego. Spożywając preparat oparty na piperynie, wspomożesz swój organizm w produkcji soków żołądkowych, przyspieszysz metabolizm i tym samym polepszysz pracę wszystkich narządów odpowiedzialnych za trawienie. Oprócz tego piperyna pobudza receptory histaminowe które występują w błonie śluzowej żołądka, dzięki czemu nie grozi mu podrażnienie.

3. Jest całkowicie naturalna!

Stosując preparat typu Piperyna Plus Zielony jęczmień nie musisz się obawiać, że zatruwasz swój organizm! Suplementy diety oparte na tej substancji są całkowicie naturalne, a także pomagają oczyścić organizm z toksyn. Między innymi dzięki temu też regulowana jest praca naszego układu trawiennego.

4. Rzeźbi ciało

Udowodnione zostało, że piperyna pomaga wysmuklić sylwetkę (dzięki spalaniu tkanki tłuszczowej), a także zarysowuje mięśnie poszczególnych partii ciała. Druga z wymienionych właściwości jest efektem tego, że substancja ta pomaga wchłaniać niezwykle istotne dla zdrowia białka. Pomyśl, że piperyna nie tylko pomoże Ci uzyskać szczupłą sylwetkę, ale także zadba o to, by mięśnie, nad którymi pracujesz na siłowni, zaczęły być lepiej widoczne.

5. Wzmacnia skórę, włosy i paznokcie

Piperyna to nie tylko odchudzanie. Zawarta w pieprzu substancja ma zbawienny wpływ na kondycję naszych włosów, skóry oraz paznokci. Stosując odpowiedni suplement diety zadbamy zatem nie tylko o naszą sylwetkę, ale również o ogólną urodę ciała!

Suplementy diety oparte na piperynie bardzo często wspomagane są wyciągami i ekstraktami z innych leczniczych roślin lub ziół. Właściwości piperyny bardzo Obrze dopełniają się z wyciągiem z zielonego jęczmienia, który również pomaga w odchudzaniu, reguluje pracę żołądka, ale też działa przeciwutleniaczowo i zapobiega tworzeniom się komórek nowotworowych!

Zainteresowała Cię niezwykła moc piperyny? Być może nadszedł czas, by wreszcie pozbyć się niechcianej nadwagi. Bardzo gorąco zapraszamy na stronę internetową produktu Piperyna plus zielony jęczmień: www.piperynaplus.pl. Tylko teraz wyjątkowa okazja preparat dostępny w dwupaku atrakcyjnej cenie.

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%