› poradnik
13:41 / 09.05.2018

Poznaj nowe trendy na rynku nieruchomości – bądź 7-8 czerwca w Sopocie

Poznaj nowe trendy na rynku nieruchomości – bądź 7-8 czerwca w Sopocie

Zakaz handlu w niedzielę, perspektywa podniesienia stóp procentowych i prognozowany spadek popytu na kredyty hipoteczne - to tylko niektóre wyzwania, z którymi będą musieli zmierzyć się przedstawiciele banków, firm deweloperskich, budowlanych i architektonicznych. Weź udział w czerwcowym Forum Rynku Nieruchomości i znajdź odpowiedzi na pytania dotyczące przyszłości polskiego rynku nieruchomości.

Forum Rynku Nieruchomości w Sopocie - 8. edycja spotkań eksperckich

7-8 czerwca 2018 roku w sopockim Grand Hotel już po raz ósmy zgromadzą się najważniejsi gracze na rynku nieruchomości - przedstawiciele biur architektonicznych, deweloperów, banków i firm budowlanych. To prestiżowe wydarzenie, w którym każdego roku bierze udział blisko pół tysiąca osób. Uczestnicy trwającej dwa dni konferencji będą mieli okazję poznać najnowsze trendy na rynku nieruchomości, podyskutować z ekspertami o przyszłości branży i nawiązać nowe kontakty biznesowe. Wykłady oraz panele dyskusyjne dotyczące rynku komercyjnego odbędą się w sali Columbus, a wszystkie wydarzenia związane z rynkiem mieszkaniowym odbędą się w sali Marco Polo.

Trendy i wyzwania na rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych

Uczestnicy 8. edycji wydarzenia odbywającego się cyklicznie w Sopocie będą szukać rozwiązań najbardziej palących problemów. Tegoroczną konferencję otworzy wykład Jacka Santorskiego - cenionego psychologa społecznego i psychologa biznesu. Podczas dwóch dni wypełnionych spotkaniami, rozmowami i panelami dyskusyjnymi poruszone zostaną najważniejsze zagadnienia związane z polskim rynkiem nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.

Jaki potencjał tkwi w branży self storage? Nad tym zagadnieniem pochylą się m.in. Rennie Schafer - od kilkunastu lat związany z branżą storage, Klaudiusz Bechcicki - założyciel i prezes zarządu Stokado Self Storage oraz Przemysław Główczewski - dyrektor zarządzający Kangu Self Storage. Przedstawiciele branży TSL odpowiedzą na najbardziej nurtujące pytania dotyczące przyszłości rynku magazynowego w Polsce. O szansach inwestycji mieszkaniowych na rynkach lokalnych 7 czerwca w sali Marco Polo opowiedzą m.in. Joanna Iwanowska-Nielsen - członek Rady Nadzorczej CeMat’70 i Piotr Piątek - dyrektor zarządzający i członek zarządu Alstal Dom. Drugiego dnia konferencji eksperci spróbują także odpowiedzieć na pytanie, jak zmiany związane z zakazem handlu w niedziele wpłyną na rynek nieruchomości.

Program konferencji oraz pełną listę prelegentów można znaleźć na stronie: www.biznesowi.pl

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%