› zapowiedzi
19:04 / 23.10.2015

Pozycje na weekend – 24, 25 października

Pozycje na weekend – 24, 25 października

Rozpoczynający się weekend to nie tylko cisza wyborcza i niedzielne wybory parlamentarne. To także ostatni, pełny weekend weekend października. Za tydzień w niedzielę będzie już 1 listopada – Dzień Wszystkich Świętych.

Sobota, 24 października
Sobota, jak to ostatnio bywa jest dniem sportowym. Na początek coś ostrego – Otwarte Zawody Strzeleckie w WKS Flota w Elblągu. Kto nie zdąży w sobotę, ma szansę na nadrobienie zaległości również w niedzielę.

Tego dnia odbędą się również 4 mecze elbląskich drużyn. Niestety tylko dwa zespoły rozegrają pojedynki w naszym mieście. Pierwszy z nich to Olimpia Elbląg z Sokół Ostróda, a drugi to TRUSO theConstruct ELBLĄG kontra Bat Sierakowice. Pozostałe mecze są wyjazdowe.

Dla aktywnych i rządnych nowych doświadczeń mamy propozycję od Centrum Tańca Promyk, który organizuje zajęcia z cyklu „Mamo, tato zatańcz ze mną”. Tym razem tematem przewodnim będzie... Zumba!

Wielbicieli damskiego wokalu chcemy zaprosić na koncert Closterkeller, który odbędzie się w klubie Mjazzga. Początek o godzinie 20:15.

Sobota to również kino. Na początek przypominamy o warsztatach dotyczących digitalizacji, które odbędą się w Tolkmicku. Zakończą się one pokazem filmu „Ziemia obiecana”. Ponadto mamy duży wybór wśród filmów wyświetlanych w kinie Światowid: „Łowca Czarownic”, „11 minut”, „Piotruś. Wyprawa do Nibylandii”, „Demon”, „Obce niebo”, „Pakt z diabłem”, „Hotel Transylwania 2”, „Panie Dulskie”


Niedziela, 25 października
W niedzielę również możemy liczyć na sportowe emocje, dzięki trzem meczom rozgrywanym w Elblągu. Pierwszy to pojedynek między Mlexerem Elbląg, a UKS Return Piaseczno. Początek o godzinie 11:00 w CSB (wejście z tyłu budynku). Kolejny gościnny mecz rozegra KS Meble Wójcik z Sokół Browar Kościerzyna. Mecz odbędzie się na sali sportowej CSB o godzinie 14:30. Ostatni mecz tego dnia na sali sportowej CSB rozegra EKS Start Elbląg z SPR Pogoń Baltica Szczecin o godzinie 17:00.

W niedzielę, pomimo ciszy wyborczej będzie głośno. A to za sprawą otwartych zawodów strzeleckich w klubie WKS Flota w Elblągu. Interesujesz się tą dyscypliną? Przyjdź, zobacz i daj się zaskoczyć, jak dobre warunki są do trenowania w Elblągu!

Ostatnia sportowa propozycja tego dnia, to taniec towarzyski dla każdego, który organizuje Centrum Tańca Promyk. Chcecie wypełnić jesienno-zimowy czas nową pasją? Być może to propozycja dla Was!

Niedzielę zamykamy propozycjami dla kinomaniaków, które można obejrzeć w kinie Światowid: „Łowca Czarownic”„11 minut”„Piotruś. Wyprawa do Nibylandii”„Demon”„Obce niebo”„Pakt z diabłem”„Hotel Transylwania 2”.

 

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%