› bieżące
08:19 / 10.06.2013

Praca Jerzego Wilka w Radzie Miasta była imponująca (nadesłane)

Praca Jerzego Wilka w Radzie Miasta była imponująca (nadesłane)

fot. nadesłane

Kiedy Jerzy Wilk obejmie urząd prezydenta miasta Elbląga będą to rządy sprawiedliwości społecznej – mówiła dzisiaj Anna Fotyga na spotkaniu z elblążanami, podczas którego namawiała ich do oddawania głosów na kandydat Prawa i Sprawiedliwości Jerzego Wilka w nadchodzących wyborach samorządowych.

Posłowie Anna Fotyga i Janusz Śniadek odwiedzili wczoraj Elbląg między innymi po to aby, przekonać elblążan, żeby w nadchodzący wyborach samorządowych oddawali swoje głosy na Jerzego Wilka – kandydata na urząd prezydenta miasta Elbląga, oraz na kandydatów na radnych z ramienia Prawa Sprawiedliwości. - Popieram kandydaturę Jerzego Wilka na urząd prezydenta miasta Elbląga, to jest kolejna już szansa nie tylko dla Elbląga, ale także dla Polska.

Zdaję sobie sprawę z tego, że są też inni kandydaci, ale trzeba wybrać osobę sprawdzoną, która wie jakie wartości należy reprezentować, która broni najsłabszych i wykluczonych, a takim człowiekiem jest właśnie Jerzy Wilk. Jego uchwały, inicjatywy i petycje, jakie składał w Radzie Miasta muszę powiedzieć, że była to imponująca praca. Wiem jak mu trudno pracować w Elbląskiej Spółdzielni Niewidomych „ELSIN”, po tym jak rząd Platformy Obywatelskiej bardzo świadomie ogranicza funkcjonowanie zakładów pracy chronionej. To jest skandal bo jesteśmy po to, aby bronić tych najsłabszych i on do takich należy, a za nim stoi cała drużyna. Kiedy on obejmie urząd prezydenta miasta będą to rządy sprawiedliwości społecznej. – mówiła elblążanom posłanka Anna Fotyga.

Monika Borzdyńska
Sztab Wyborczy Jerzego Wilka

4
23
oceń tekst 27 głosów 15%

Zdjęcia ilość zdjęć 6