› bieżące
08:56 / 22.11.2012

Pracownicy socjalni nagrodzeni

Pracownicy socjalni nagrodzeni

fot. Konrad Kosacz

Sześćdziesięciu pracowników socjalnych otrzymało wczoraj (21 listopada) nagrody z okazji Dnia Pracownika Socjalnego. Wręczył je prezydent Elbląga, Grzegorz Nowaczyk.

Galę, która odbyła się w Ratuszu Staromiejskim uświetnili aktorzy Teatralnego Studia Młodych Alter Ego, którą poprowadził Tomasz Walczak oraz Teatr "Walizka", działający przy Warsztatach Terapii Zajęciowej prowadzonych przez Fundację Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym im. Matki Teresy z Kalkuty. Spektakl wyreżyserowała Edyta Machul.
Goście obejrzeli też lipdub (teledysk kręcony jednym ujęciem kamery) przygotowany przez dzieci z Socjalizacyjnej Całodobowej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Elblągu, do utworu "Żyj" grupy Enej.
 
Lista osób nagrodzonych:
 
1.    Joanna Wasielewska – Dyrektor Wielofunkcyjnej Całodobowej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej
2.    siostra Halina Rydzy - Dyrektor Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Kasprzaka 
3.    Krystyna Grzybicka – Dyrektor Domu Pomocy Społecznej przy ul. Pułaskiego 
4.    Marek Gulda – Dyrektor Domu Pomocy Społecznej  „Niezapominajka”
5.    Barbara Nalińska – Dyrektor Socjalizacyjnej Całodobowej Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej
6.   Paweł Gołębiewski – Kier. Środowiskowego Domu Samopomocy prowadzonego przez Elbląskie Stowarzyszenie Pomocy Humanitarnej im. św. Łazarza „Lazarus”
7.    siostra Elżbieta Dąbrowska – Kierownik Ośrodka Wsparcia i Interwencji Kryzysowej – Domu dla Matek z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży
8.    Mirosława Grochalska – Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej
9.    siostra Teresa Więcek – Dyrektor Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży ul. Bema 
- pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej:
10.    Małgorzata Łucka - Ott 
11.    Halina Markowska  
12.    Magdalena Arbart 
13.    Zdzisława Mechlińska 
14.    Hanna Cysarz 
15.    Beata Kulesza 
16.    Katarzyna Waliszewska 
17.    Grażyna Rosińska 
18.    Dorota Wakor 
19.    Małgorzata Pałasz
20.    Anna Szałkowska 
21.    Anna Siemaszko 
22.    Iwona Sawicka 
23.    Marek Raczyński 
24.    Ewa Malanowska 
- pracownicy Socjalizacyjnej Całodobowej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej:
25.    Danuta Kania 
26.    Zbigniew Żołądź 
27.    Małgorzata Irzyk 
28.    Aleksandra Tchórz 
29.    Marek Nowicki 
- pracownicy Socjalizacyjnej Całodobowej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej:
30.    Wioletta Kuchta 
31.    i Anna Grzybowska 
- pracownicy Domu Pomocy Społecznej „Niezapominajka”:
32.    Maciej Bednarek  
33.    Regina Kirchhof 
34.    Elżbieta Kowalczyk
35.    Hanna Szkop 
36.    Joanna Sudomierska 
- pracownicy Środowiskowego Domu Samopomocy Filii Nr 3:
37.    Ludwika Załuska  
38.    Karolina Hołody 
39.    Elżbieta Witkowska 
- pracownicy Środowiskowego Domu Samopomocy Filia Nr 2:
40.    Katarzyna Chuchra
41.    Anna Szymborska  
- pracownicy Środowiskowego Domu Samopomocy Filia Nr 1:
42.    Jadwiga Kubacka 
43.    Luiza Pysiak 
44.    Anna Serowiecka 
- pracownicy Domu Pomocy Społecznej przy ul. Pułaskiego:
45.    Elżbieta Grabowska 
46.    Anna Szafirowicz 
47.    Elżbieta Ambroch
48.    Małgorzata Wydymus
49.    Wioletta Zając 
- pracownicy Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Bema 8:
50.    Anna Hajduk 
51.    Krystyna Piórkowska  
- pracownicy Wielofunkcyjnej Całodobowej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej:
52.    Beata Rozmarynowska 
53.    Marta Bielaska 
54.    Grażyna Wieczorek
- pracownicy Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Kasprzaka:
55.    Henryk Urbański 
56.    Mariola Klim 
57.    Mariola Lisowska
58.    Anna Pettke – Środowiskowy Dom Samopomocy prowadzony przez Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym
- pracownicy Środowiskowego Domu Samopomocy prowadzonego przez Elbląskie  Stowarzyszenie Pomocy Humanitarnej im. św. Łazarza „Lazarus":
59.    Andrzej Karolak 
60.    Mirosława Maciejczak 
 
Źródło: UM Elbląg
1
0
oceń tekst 1 głosów 100%