› bieżące
15:48 / 12.03.2020

Premiera musicalu „Księga dżungli” (z udziałem elblążanina) odwołana. Zobaczcie fragment próby medialnej (+ wideo)

Premiera musicalu „Księga dżungli” (z udziałem elblążanina) odwołana. Zobaczcie fragment próby medialnej (+ wideo)

14 marca 2020 r. na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni miała się odbyć premiera musicalu „Księga dżungli”. Niestety, z uwagi na względy bezpieczeństwa, spektakl został odwołany.

11 marca 2020 r. na stronie teatru opublikowane zostało oświadczenie następujacej treści:

Zgodnie z zarządzeniem Wojewody Pomorskiego i zaleceniem Marszałka Województwa Pomorskiego zawieszamy działalność od dnia 11.03.2020 do dnia 31 marca 2020 r.

 

Spektakl ,,Księga Dżungli" z godz. 12.00 odbędzie się zgodnie z planem (z 11 marca - przyp. red.). Spektakl ,,Hairspray" z godz. 19.00 nie odbędzie się.

 

Środki za bilety kupione przez Internet oraz opłacone przelewem zostaną zwrócone na konta bankowe. Nie ma potrzeby przedstawiania ich w kasie. Po zwroty za pozostałe bilety należy zgłosić się do kas Teatru lub innego miejsca zakupu. Zwroty przewidujemy do 30 dni.

Przypomnijmy, że Marceli Józefowicz, wychowanek MDK w Elblągu został wybrany do głównej roli w musicalu „Księga dżungli”. Premiera tego spektaklu (w reżyserii Jakuba Szydłowskiego) miała odbyć się 14 marca 2020 r. na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni. Niestety, została odwołana.

Elblążanin został wybrany w castingu do roli Mowgliego – chłopca, który stracił rodziców w wyniku ataku tygrysa, a następnie został wychowany przez wilki. Opowieść uczy akceptacji dla odmienności i tego, że pomimo tego, iż nikt nie jest doskonały, wszyscy jesteśmy wartościowi. W naborze do roli wzięło udział dziewiętnastu chłopców. Reżyser po wykonaniu zadania, którym było zaśpiewanie dwóch piosenek i zagranie sceny, wybrał czterech z nich. Od 26 stycznia Marceli brał udział w próbach, które odbywały się średnio trzy razy w tygodniu i trwają po około 7 godzin. Wymagało to od chłopca wiele poświęcenia.

Zobaczcie niewielki fragment próby medialnej

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%