› bieżące
08:10 / 06.07.2014

Prezydent Wilk krytykuje akcję PO. Ocenę wystawią mi wyborcy – mówi.

Prezydent Wilk krytykuje akcję PO. Ocenę wystawią mi wyborcy – mówi.

Platforma Obywatelska wystawiła kilka dni temu prezydentowi Wilkowi „świadectwo szkolne”. Ocena – niedostateczna z lekkim plusem. Prezydent akcję krytykuje i wskazuje, że miarodajną ocena Jego działań będą listopadowe wybory.

Podczas ostatniej konferencji prasowej, politycy PO – Jerzy Wcisła i poseł Elżbieta Gelert wystawili prezydentowi Wilkowi „świadectwo” po roku rządów. Nie trzeba dodawać, że oceny nie były pozytywne.

Jerzy Wilk, podczas swojego spotkania z dziennikarzami, odniósł się do tej akcji opozycji.

- Jeżeli już mówimy o świadectwach i ocenach to najlepszą ocenę Platformie Obywatelskiej wystawiono rok temu w Referendum. Blisko 24 tysiące mieszkańców poszło do referendum i odwołało prezydenta i Radę Miejską i to była ocena – mówi prezydent Elbląga, Jerzy Wilk. – Dla polityka jednak najbardziej wiarygodne noty, to te uzyskane od mieszkańców. Mnie także mieszkańcy ocenią już niedługo, bo w listopadzie i na taką ocenę czekam, nie oczekuję jej od polityków Platformy Obywatelskiej.

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej sondzie. Jak mieszkańcy miasta oceniają rok rządów prezydenta Jerzego Wilka?
 

7
15
oceń tekst 22 głosów 32%

Powiązane artykuły

Rok prezydenta. Jak oceniamy 12 miesięcy Jerzego Wilka?

15.07.2014 komentarzy 41

W lipcu mija właśnie rok, od kiedy w wyborach samorządowych prezydentem miasta został Jerzy Wilk z Prawa i Sprawiedliwości. Teraz, po 12 miesiącach, oceniamy...