› zapowiedzi
12:36 / 04.03.2013

Propozycja teatru dla chcących wziąć udział w spektaklu "Mistrz i Małgorzata"

Propozycja teatru dla chcących wziąć udział w spektaklu

Dyrekcja Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu zwraca się z prośbą do wszystkich pełnoletnich mieszkańców naszego miasta i okolic.

Jeśli interesują się Państwo życiem teatralnym, jeżeli cenią Państwo dobrą literaturę, jeśli nie boją się Państwo kamery i mają ochotę na wspólną zabawę medialną z aktorami, to właśnie Was zapraszamy do Teatru, w dniu jutrzejszym, tj. 5 marca w godzinach od 16:00 do 18:00. Właśnie w tym czasie będziemy rejestrować widownię z publicznością i jej reakcjami na potrzeby naszej najnowszej realizacji "Mistrza i Małgorzaty" Michaiła Bułhakowa w reżyserii Grigorija Lifanova z Rosji. Scenografię i kostiumy zaprojektował Jerzy Rudzki, muzykę do spektaklu skomponował Jerzy Satanowski, nad ruchem scenicznym pracować będzie Tomasz Tworkowski. Znane i cenione grono realizatorów, w zderzeniu z fantastycznym materiałem literackim, który nie stracił nic ze swej mocy i aktualności. Walka dobra ze złem, granice wolności wyznaczanej przez jednostkę ludzką, która wpisana jest w machinę zniewalającą człowieka, wielka miłość...

Jeżeli mają Państwo ochotę spotkać się z nami wspólnie i wolontarystycznie pomóc w nagraniu materiału video, zapraszamy do kontaktu meilowego z rzecznikiem prasowym: tomaszwalczak@teatr.elblag.pl lub telefonicznie: 55/6419700 wew. 284, podając imię i nazwisko oraz wiek. Wystarczą chęci i wolny czas, dobrze byłoby gdybyście byli ubrani w miare "normalnie" nie za elegancko, ale także nie sportowo. Mamy nadzieję na fajną atmosferą, poza tym miło będzie w trakcie spektaklu zobaczyć swoją twarz na projekcji multimedialnej.

Z serdecznymi pozdrowieniami
Tomasz Walczak

6
0
oceń tekst 6 głosów 100%