› konkursy
15:43 / 08.11.2012

Przed nami noc reżyserskich wersji "Władcy Pierścieni" w Multikinie. Sprawdź, czy wygrałeś bilet

Przed nami noc reżyserskich wersji

9 listopada w Multikinie po raz drugi odbędzie się ENEMEF: Noc reżyserskich wersji Władcy Pierścieni. Będzie to kolejna okazja, żeby na wielkim ekranie zobaczyć trylogię J.R.R. Tolkiena w wersjach reżyserskich. Wszystkie trzy części Władcy Pierścieni zaliczane są do przełomowych i najważniejszych filmów w historii kina. Tej nocy na prawie 12 godzin przeniesiesz się do Śródziemia! Warto zaznaczyć, że filmy zostaną wyświetlone z nowych kopii cyfrowych, w najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Podwójne zaproszenie na tę noc wygrywa Mateusz Gałat. Gratulujemy! 

 
Pierwszy pokaz reżyserskich wersji Władcy Pierścieni w sierpniu w Multikinie cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Frekwencja w całej Polsce sięgnęła blisko 23 tysięcy osób. W odpowiedzi na prośby o powtórkę, niedługo przed premierą Hobbita Multikino zdecydowało się na drugą edycję tej nocy. Dzięki temu fani trylogii Tolkiena będą mieli szansę ponownie przenieść się do Śródziemia. 
 
Czym różnią się wersje rozszerzone od zwykłych? Każda z części trylogii poszerzona została o kilkadziesiąt minut scen dodatkowych, dzięki którym ta niesamowita seria stała się niemal idealna. Będzie można zobaczyć między innymi: całkowicie inne rozpoczęcie Drużyny Pierścienia, dłuższe wątki dotyczące postaci drugoplanowych: Boromira, Faramira i Galadrieli, dziesiątki akcentów humorystycznych, scenę z koniem Theodreda, która tłumaczy cudowne odratowanie Aragorna, a także liczne sceny liryczne, których czytelnikom „Władcy Pierścieni” brakowało.
1
0
oceń tekst 1 głosów 100%