› poradnik
20:38 / 04.11.2018

Przedłużanie włosów metodą clip in — sposób na ekspresową metamorfozę wyglądu

Przedłużanie włosów metodą clip in — sposób na ekspresową metamorfozę wyglądu

Planujesz ślub? Chcesz olśnić wyglądem podczas ważnej imprezy? Sięgnij po dopinki clip in! Dzięki nim przedłużysz włosy szybko, niedrogo i… spektakularnie.

Przedłużanie włosów w salonie fryzjerskim nie należy do najtańszych. W zależności od renomy salonu, rodzaju dopinek oraz stosowanej metody, koszt zabiegu wynosi od 1500 aż do kilku tysięcy złotych. Jeśli chcesz odmienić swój wygląd, nie wydając przy tym majątku, sięgnij po dopinki clip in. Dzięki nim przedłużysz i zagęścisz włosy we własnym domu.

Czym są dopinki clip in?

Dopinki clip in to pasma włosów umieszczone na taśmie z zatrzaskami. To właśnie one umożliwiają połączenie doczepów z naturalnymi kosmykami. Taśmy umieszcza się z boków oraz z tyłu głowy. W zależności od preferowanego efektu, gęstości i długości naturalnych pasm, do zabiegu używa się z reguły od 3 do 7 taśm.Dopinki clip in nie są trwałą metodą przedłużania włosów. Możesz używać ich jedynie na wyjątkowe okazje lub… codziennie. Odpowiednie pielęgnowane, zapewnią Ci wspaniały wygląd przez wiele miesięcy.

pol_pm_wlosy-naturalne-doczepiane-tape-on-40cm-kolor-60-172_4.png

Źródło: https://besthair.pl/pol_m_Wlosy-Clip-In-153.html

Jak przyczepić dopinki clip in?

Wbrew pozorom połączenie dopinek z naturalnymi pasmami nie jest trudne. Przy odrobinie wprawy „zrobienie całej głowy” nie zajmie Ci więcej niż kilka minut.

Zanim przystąpisz do działania, poćwicz precyzyjne otwieranie i zamykanie zatrzasków. Dzięki temu lepiej zrozumiesz, w jaki sposób pasma łączą się ze sobą i będziesz działać

bardziej świadomie. Pierwsze taśmy dołącz do dolnych warstw włosów z tyłu głowy. Przy użyciu palców lub grzebienia ze szpicem oddziel tę część, a górną warstwę włosów zepnij na czubku głowy. Powoli przesuwając w dół, złap w zatrzask naturalne pasmo i zatrzaśnij. Pamiętaj, aby do przedłużania tylnej partii włosów użyć jednego z szerszych pasemek. Kolejne pasma umieszczaj coraz wyżej. Ostatnie, najkrótsze przyczep z boków głowy. Jedno nad uchem, drugie w okolicy skroni.

Ile kosztują dopinki clip in?

Cena dopinek clip in zależy od rodzaju (naturalne lub sztuczne) włosów, ich długości oraz gramatury. Średniej wielkości zestaw z naturalnych włosów możesz mieć już za około 200 - 300 zł. Jeśli chcesz osiągnąć najlepszy efekt, sięgnij po naturalne włosy słowiańskie. Ich struktura do złudzenia przypomina włosy Polek. Jeśli precyzyjnie i dokładnie połączysz je ze swoimi kosmykami, nikt nawet nie zorientuje się, że Twoja piękna fryzura nie jest dziełem natury.

Pielęgnacja dopinek clip in

Jeśli wybierzesz naturalne włosy słowiańskie, pielęgnuj je tak samo, jak swoje własne. Szczególny nacisk połóż na nawilżanie. Regularna aplikacja delikatnej odżywki (np. z olejem arganowym) i płynnego jedwabiu skutecznie ochroni doczepy przed utratą wilgoci i co za tym idzie nadmiernym wysuszeniem.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%