› bieżące
15:02 / 07.11.2012

Przedpremiera "Pokłosia" już jutro

Przedpremiera

W czwartek, 8 listopada, o godz. 19.30 w Multikinie odbędzie się przedpremierowy pokaz najnowszego filmu Władysława Pasikowskiego - Pokłosie. Ten film warto zobaczyć.

Franciszek Kalina (Ireneusz Czop) po latach emigracji przyjeżdża do Polski, zaalarmowany wiadomością, że jego młodszy brat (Maciej Stuhr) popadł w konflikt z mieszkańcami swojej wsi. Po przyjeździe odkrywa, że przyczyną jest mroczna tajemnica sprzed lat. Skłóceni od lat bracia próbują dojść prawdy. Prowadzone przez nich śledztwo zaostrza konflikt, który przeradza się w otwartą agresję. Ujawniona tajemnica odciśnie tragiczne piętno na życiu braci i ich sąsiadów.
Scenariusz i reżyseria: Władysław Pasikowski. Obsada: Maciej Stuhr, Ireneusz Czop, Zbigniew Zamachowski, Danuta Szaflarska. Dramat/thriller, Polska, 2012, 102 min.
 
Bilety na film w 2D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 14 zł (ulgowy) i 18 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 16 zł (ulgowy) i 20 zł (normalny).
 
4
0
oceń tekst 4 głosów 100%