08:36 / 17.12.2013

Przedpremierowo: Hobbit: Pustkowie Smauga w kinie Światowid!

Przedpremierowo: Hobbit: Pustkowie Smauga w kinie Światowid!

fot. nadesłane

Rusza sprzedaż biletów (od 17.12) na najnowszą część Hobbita w kinie Światowid. Przedpremiera już 25 grudnia. Najwyższa jakość dźwięku i obrazu, najniższe ceny biletów…oraz wygodne fotele. Z lektorem lub z dubbingiem. W 2D lub w 3D. Każdy będzie mógł wybrać taki format, jaki lubi.

Akcja filmu "Hobbit: Pustkowie Smauga" toczy się 60 lat przed zdarzeniami z "Władcy pierścieni". Bilbo Baggins (Freeman), wraz z czarodziejem Gandalfem (McKellen) oraz kompanią krasnoludów dociera do Samotnej Góry, której strzeże przerażający smok Smaug. Drużynie zagrażają także zabójczy orkowie i okrutne gobliny.

Druga część filmowej adaptacja książki J.R.R. Tolkiena, będąca wstępem do słynnego "Władcy Pierścieni". To opowieść pełna niezwykłych wydarzeń i magicznych postaci, przedstawiająca odwieczną walkę dobra ze złem. Po niezwykłym sukcesie trylogii wyreżyserowanej przez Petera Jacksona, publiczność musiała czekać aż dziewięć długich lat, w czasie których bardzo wiele działo się wokół zapowiadanej ekranizacji "Hobbita". Plotki i spekulacje wciąż podtrzymywały wielkie zainteresowanie nowym filmem, który ostatecznie został zrealizowany w trzech częściach: "Hobbit: Niezwykła podróż", "Hobbit: Pustkowie Smauga" oraz "Hobbit: Tam i z powrotem".

Nie przepłacaj

Bilety na film będzie można nabyć online lub w kasie Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30. W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30. Sprzedaż biletów na film „Hobbit: Pustkowie Smauga” zostanie uruchomiona w dn. 17 grudnia (wtorek).

Cena biletu:

2 D –14 złotych 3D – 15 złotych

Więcej informacji pod numerem: (55) 611 20 56 lub pisząc na adres: kino@swiatowid.elblag.pl.

Autor: Karolina Śluz
4
0
oceń tekst 4 głosów 100%