› bieżące
10:30 / 25.07.2013

Przegląd sportowych możliwości Elbląga już we wrześniu

Przegląd sportowych możliwości Elbląga już we wrześniu

15 września na lodowisku „Helena” przy ulicy Karowej odbędzie się III edycja Targów Elbląg Sport Expo, których organizatorami będą Departament Sportu Urzędu Miejskiego oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. Głównym celem imprezy jest rozpowszechnienie oferty elbląskich stowarzyszeń sportowych oraz promocja aktywności ruchowej i zdrowego stylu życia wśród mieszkańców Elbląga.

Będzie to już trzecia edycja przeglądu sportowych możliwości naszego miasta. Targi Elbląg Sport Expo to jedyna okazja, aby w jednym miejscu i czasie poznać możliwości uprawiania sportu w Elblągu, zapisać się na wybrane zajęcia, poznać tajniki zdrowego żywienia, suplementacji czy rehabilitacji.

Do udziału w targach zapraszamy wszystkie podmioty działające w szeroko pojętym sektorze sportu, rekreacji oraz zdrowia, które pragną przybliżyć elblążanom swoją działalność, a co za tym idzie zachęcić ich do aktywności i zdrowego stylu życia. Dodatkowo organizatorzy zaplanowali przeprowadzenie konkursu na najlepszy krótki spot reklamowy, którego tematyka powinna mieścić się w zakresie szeroko pojętego sportu, np. film o zawodniku, klubie, stowarzyszeniu, osiągnięciu, wyprawie, budowaniu marki zawodnika/klubu itp. W filmie powinien być wykorzystany wizerunek Elbląga oraz ewentualnego partnera – sponsora.

Zgłoszenia wystawców oraz osób chętnych do udziału w konkursach przyjmowane są telefonicznie pod nr (55) 239-34-44, 239 34 36 lub mailowo na adres: ds@umelblag.pl. Z uwagi na ograniczoną powierzchnię wystawienniczą, ilość miejsc jest ograniczona.

Tekst i fot.: UM Elbląg

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%