› bieżące
09:02 / 11.02.2016

Przenośna toaleta przy Green Velo spłonęła doszczętnie

Przenośna toaleta przy Green Velo spłonęła doszczętnie

fot. Bartłomiej Ryś

Wczoraj, 10 lutego około godziny 18:00, doszczętnie spłonęła toaleta przenośna przy tzw. MORze czyli Miejscu Obsługi Rowerzystów na szlaku Green Velo przy cmentarzu Agrykola. Elbląscy policjanci sprawdzają to zdarzenie pod kątem podpalenia.

Niestety, żadne szczegóły zdarzenia na tę chwilę nie są znane. Udało nam się jedynie dowiedzieć, że straż pożarna zakończyła działania gaśnicze około godziny 18:00. Podano jeden prąd wody na palącą się, przenośną, plastikową toaletę. Spłonęła doszczętnie. W tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Dzięki szybkiej reakcji strażaków, ogień nie zajął pozostałych części MORu.

Na miejscu zdarzenia interweniowała również policja. Jak udało nam się ustalić, policjanci będą sprawdzać to zdarzenie pod kątem podpalenia. Niestety, to może być trudne, ponieważ MOR stoi raczej w odosobnionym miejscu. W pobliżu nie ma również kamer monitoringu miejskiego.

Wygląda więc na to, że ktoś postanowił się „zabawić” i podpalił toaletę. Zabawa zaiście satysfakcjonująca, taka elbląska. Brawo.

 

 

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%

Zdjęcia ilość zdjęć 8