› sport
10:50 / 05.05.2018

Przygotuj się z MOSiR-em do Biegu Piekarczyka

Przygotuj się z MOSiR-em do Biegu Piekarczyka

fot. MOSiR w Elblągu

Jak ważne jest odpowiednie przygotowanie do biegu nikomu, kto choć raz brał udział w zawodach, tłumaczyć chyba nie trzeba. I właśnie z myślą o osobach, które w tym roku chcą wystartować w Biegu Piekarczyka MOSiR proponuje wspólne treningi przygotowawcze.

X Jubileuszowy Bieg Piekarczyka zbliża się już wielkimi krokami. Nie jest to jednak przeszkodą by zrobić kondycyjny, przygotowawczy i umiejętnościowy krok do przodu, w celu efektywniejszego przygotowania się do tej biegowej imprezy. Znakomitą okazją do tego będą „Środy przed Piekarczykiem” organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. Animatorem będzie osoba, która poprowadzi rozgrzewkę, przebiegnie z Wami dystans 5 i 10 km. w zależności od chęci, potrzeb i predyspozycji danego dnia. Wszystko dla Was, nie zwlekajcie, przygotujmy się razem, by wbiec z uśmiechem na ostatnią prostą.

Zajęcia skierowane są do wszystkich, bez względu na wiek czy zdobyte dotychczas umiejętności biegowe. Ważne, by zabrać ze sobą dobre chęci i jeszcze lepszy humor. Do wspólnych treningów można dołączyć w każdej chwili. Nie ważne czy ominęły cię pierwsze czy drugie zajęcia. Na każdych ze spotkań dowiesz się jak odpowiednio przygotować się do startu w tegorocznym Biegu Piekarczyka.

- tłumaczy Paweł Głowacki z Działu Organizacji Imprez MOSiR.

Cotygodniowe spotkania przygotowawcze odbywać się będą w środy o godz. 19.00 na polanie z wiatami w Bażantarni. Pierwszy termin zaplanowano na 25 kwietnia. Kolejne Środy z Piekarczykiem zaplanowano w następujących terminach: 9 maja, 16 maja, 23 maja oraz 30 maja. W razie pytań prosimy o kontakt do Działu Organizacji Imprez MOSiR pod nr tel. (55)625-63-06.

MOSiR w Elblągu

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%

Zdjęcia ilość zdjęć 3