› bieżące
13:14 / 25.10.2023

Przyjazne spotkanie z Emilią Krakowską i Wojciechem Dąbrowskim!

Przyjazne spotkanie z Emilią Krakowską i Wojciechem Dąbrowskim!

fot. Nadesłane

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na wyjątkowe wydarzenie, jakiego w Elblągu jeszcze nie było! 30 października, gwiazdy znane ze srebrnego ekranu zagoszczą w naszym teatrze.

Będzie to niepowtarzalna możliwość wysłuchania opowieści aktorki, która w swojej karierze zawodowej pracowała w wielu polskich teatrach, jest aktorką filmową i serialową, była świadkiem ważnych krajowych wydarzeń kulturalnych, a jej praca zawodowa i całokształt osiągnięć zostały wielokrotnie uznane i nagrodzone przez środowiska artystyczne.

Na naszym spotkaniu będą mogli Państwo przeprowadzić bezpośrednią rozmowę z gośćmi, poznać ich z bliska i zrobić wspólną fotografię, a wszystko w kameralnej i przyjaznej atmosferze. Spotkanie jest równocześnie pretekstem do przedstawienia spektaklu sylwestrowego pt. „Przyjazne dusze”, którego reżyserem jest Wojciech Dąbrowski, a główna rola należy do Emilii Krakowskiej.

Serdecznie zapraszamy! Bilety na Przyjazne spotkanie, które odbędzie się 30.10, godz. 16:00-16:45, do kupienia na stronie teatru. Bilety na spektakl sylwestrowy również dostępne na stronie teatru.

Jolanta Nidzgorska,
sekretarz literacki, Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%