› bieżące
12:33 / 11.02.2014

Przyjdź i posłuchaj laureata Wyszukiwarki Talentów!

Przyjdź i posłuchaj laureata Wyszukiwarki Talentów!

fot. Joanna Wróbel

Komponuje, pisze teksty i śpiewa. Leszek Wróbel, laureat Wyszukiwarki Talentów organizowanej przez portal eKulturalni.pl i CSE "Światowid" wystąpi w Walentynki przed publicznością. Organizacja wydarzenia kulturalnego ze zwycięzcą w roli głównej była nagrodą w plebiscycie.

Leszek pochodzi z Pasłęka, jest studentem pierwszego roku edukacji artystycznej w zakresie sztuki muzycznej na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie.

Do Wyszukiwarki Talentów trafił po tym, jak wziął udział w eliminacjach do Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, który w kwietniu minionego roku odbył się w CSE "Światowid". Tam redakcja go „złapała” i zachęciła do udziału w akcji. Leszek zgodził się chętnie i przyjechał na nagranie. I wygrał. Tutaj jeszcze raz możecie posłuchać utworów, którymi przekonał do siebie głosujących. Na portalu eKulturlani.pl Leszka można znaleźć pod loginem Kesio.

- Ta wygrana to dla mnie ogromna motywacja do dalszych działań, cieszy mnie, że istnieje grupa ludzi, którym podoba się to, co robię, i którzy mocno we mnie wierzą – napisał do nas Leszek, kiedy dowiedział się o wygranej - Dziękuję bardzo za każdy oddany głos i za zaangażowanie w całą akcję. Jestem wam bardzo, bardzo wdzięczny. To naprawdę wiele dla mnie znaczy. Pozdrawiam wszystkich eKulturalnych :)

Główną nagrodą w Wyszukiwarce Talentów jest organizacja wydarzenia kulturalnego, w którym to zwycięzca plebiscytu będzie gwiazdą. Wyjątkowy występ Leszka odbędzie się w święto zakochanych. Muzykowi towarzyszyć będą Kinga Gutmańska (wiolonczela) i Emil Wróbel (gitara basowa, wokal). Grupa zaprezentuje własne utwory.

Recital zwycięzcy będzie częścią "Walentynek w kinie", które odbędą się 14 lutego (piątek) o godzinie 18.00 w kinie "Światowid" w Elblągu. W programie oprócz koncertu zaplanowane są konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, życzenia na ekranie, słodki poczęstunek oraz oczywiście film. Cena biletu 15 zł. Szczegóły tutaj. Zapraszamy!

3
0
oceń tekst 3 głosów 100%