› bieżące
06:39 / 23.03.2013

Przyjdź na drzwi otwarte do I liceum Ogólnokształcącego

Przyjdź na drzwi otwarte do I liceum Ogólnokształcącego

W ubiegłym tygodniu (14-15 marca br.) uczniowie elbląskich gimnazjów mieli okazję zapoznać się z ofertą szkół ponadgimnazjalnych, która została zaprezentowana podczas Targów Edukacyjnych w Technikum Mechanicznym. Tych, którzy są zdecydowani oraz tych, którzy wahają się w decyzji o wyborze szkoły, a rozważają naukę w I Liceum Ogólnokształcącym, zapraszamy do wizyty w szkole.

27 marca 2013 r. w godzinach 12.00 – 15.00 w I Liceum Ogólnokształcącym im. Juliusza Słowackiego w Elblągu odbędą się "Drzwi Otwarte".

Gwarantujemy miłą atmosferę, dobrą zabawę, a poprzez nią udział w życiu szkoły. Zainteresowanym proponujemy zapoznanie się z ofertą edukacyjną, o której opowie dyrektor szkoły Zofia Ostrówka. Niech wszystkich zaskoczy nowośćc- klasa artystyczno- musicalowa.

Program artystyczny „Mamy Talent” pokaże, jak realizujemy i wykorzystujemy nasze pasje. Oprócz tego, że stawiamy na naukę (mamy prawie 100%- wą zdawalność na studia), umiemy się również doskonale bawić.

Zapraszamy do udziału w: zwiedzaniu szkolnych gabinetów z muzyką ze szkolnego radiowęzła w tle; wizycie w szkolnym Muzeum; pokazie pierwszej pomocy; grach psychoedukacyjnych; lekcjach w specjalnym wydaniu np.: „Pod mikroskopem”; animowana Historia Polski Tomasza Bagińskiego; Tajemnice Egiptu, „Matematyka od kuchni”; Mini koncercie piosenek w języku rosyjskim; Prezentacji gry „Cashflow”; Grach i zabawach z harcerzami z Wambi; Turnieju szachowym „Zagraj z mistrzem”; Rozgrywkach sportowych; Zajęciach kola strzeleckiego „Sagittarius” na szkolnej strzelnicy.

Wszyscy nasi goście otrzymają ulotki informacyjne, gadżety I LO oraz wszelkie informacje.

Dorota Radomska

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%