› rozrywka
06:44 / 30.12.2016

Przyjemne z pożytecznym czyli taniec towarzyski

Przyjemne z pożytecznym czyli taniec towarzyski

fot. archiwum CT "Promyk"

Chcesz być uniwersalny w tańcu? Potrafić zatańczyć eleganckiego walca i energiczną cha-chę? Pragniesz na parkiecie czuć się swobodnie i pewnie? Przyjdź na zajęcia z tańca towarzyskiego.

- Zabiegani i zabsorbowani codziennymi obowiązkami zazwyczaj nie mamy czasu dla siebie – mówi Joanna Karpiuk z „CT Promyk” – W okresie noworocznych postanowień, warto więc wygospodarować czas, w którym zadbamy o siebie, spędzimy inaczej czas ze swoim partnerem i dodatkowo zapewnimy sobie dużą dawkę aktywności i zabawy. To wszystko znaleźć można na kursie tańca towarzyskiego.

W Centrum Tańca „Promyk” kurs tańca towarzyskiego rozpoczyna się od 7 stycznia 2016 /sobota/ o godz. 16:00. Zajęcia realizowane będą raz w tygodniu po 2 godziny. Podczas zajęć pary poznają podstawowe kroki i figury tańców standardowych – (walc angielski, walc wiedeński, tango, fokstrot, quickstep) oraz tańców latynoamerykańskich (rumba, samba, cha-cha, paso doble, jive).

Nowe umiejętności przydadzą się na każdej tanecznej imprezie. Walc angielski doskonale wygląda na oficjalnych balach, a kubańska cha-cha świetnie sprawdza się na imprezie domowej czy dyskotece. Dodatkowo taniec towarzyski jest bardzo różnorodny, każdy z tańców ma własną historię i odmienny charakter, dlatego zajęcia nigdy nie są nudne i monotonne.

W zajęciach udział wziąć mogą także pary przygotowujące się do ślubu. – Przed tym ważnym dla nich dniu udoskonalą swoje umiejętności taneczne aby zachwycić wszystkich gości – mówi Joanna Karpiuk z CT „Promyk” - Dla nowożeńców oferujemy również zajęcia indywidualne. Instruktorzy nie tylko mogą nauczyć klasycznych tańców ale także stworzyć jedyną i niepowtarzalną choreografię dostosowaną do oczekiwań pary.
 

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%