› bieżące
08:30 / 17.06.2015

Przyszli fryzjerzy bawili się z mieszkańcami "Sielanki"

Przyszli fryzjerzy bawili się z mieszkańcami

fot. nadesłane

Po raz kolejny uczniowie kształcący się w zawodzie fryzjer w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Usług okazali aktywność na rzecz społeczności lokalnej. Wzięli czynny udział w festynie integracyjnym zorganizowanym przez Spółdzielnię Mieszkaniową "Sielanka", który odbył się w dniu 13 czerwca.

W organizacji imprezy brali również udział opiekunowie klubów i sekcji działających przy spółdzielni.

Uczniowie ZSIŚiU stworzyli kącik malowania twarzy, koloryzowali fryzury, a także naklejali tatuaże. Wszystkie zabiegi cieszyły się nieustającym zainteresowaniem uczestników festynu i to zarówno tych małych, jak i sporo większych.

Szczególne podziękowania dla wytrwałości w naklejaniu tatuaży kierujemy dla Rafała Straszewskiego.

Ponadto w imprezie uczestniczyli uczniowie: Daria Budzelewska, Alicja Korkosz, Justyna Gibas, Joanna Konarska, Aleksandra Mazurek, Katarzyna Nasiłowska, Katarzyna Nazar, Joanna Lipińska, Samanta Rzeszotek.

Pan Krzysztof Dłuszczakowski umożliwił nam transport niezbędnych sprzętów na miejsce wydarzenia, a później dostarczył dla wszystkich napojów chłodzących. DZIĘKUJEMY!!!

Zabawa była wspaniała i z pewnością spotkamy się na tej imprezie za rok.

Dziękujemy także pani Ewie Smerża – wiceprezes spółdzielni oraz pani Bożenie Karneckiej – przewodniczącej Rady Nadzorczej za zaproszenie nas na tak uroczą imprezę.

Dorota Bajor, Anna Chodorowska, 
Magdalena Falkowska-Kucia, Jolanta Iwańczuk,

Zespół Szkół Inżynierii Środowiska I Usług

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%

Zdjęcia ilość zdjęć 3