› bieżące
10:36 / 03.06.2013

Puchar Polski Amatorskiego MMA w Elblągu. Zobacz naszą fotorelację

Puchar Polski Amatorskiego MMA w Elblągu. Zobacz naszą fotorelację

fot. Bartłomiej Ryś/elblag.net

Kolejne, wyjątkowe wydarzenie w Elblągu. Na lodowisku, które w zimę pokryte jest lodem, 2 czerwca stało się miejscem bojów zawodników MMA. Gwiazdą dnia był Paweł Nastula.

Ponad setka zawodników, dwie maty oraz jedna klatka – to wszystko było przygotowane przez organizatorów dla Pucharu Polski Amatorskiego MMA w Elblągu. Boje toczyły się przeszło sześć godzin. Przez cały dzień trybuny były w pełni zapełnione. Zawody były podzielone na trzy grupy. Pierwsza to tak zwany pierwszy krok. Zawodnicy w tej grupie to osoby, które swoją przygodę z MMA dopiero zaczynają. Druga to tzw. ograniczona formuła. Najbardziej widowiskowe z punktu widzenia kibica były starcia full kontakt. W tej kategorii wszystko jest dozwolone.

Gwiazda dnia, Paweł Nastula, bardzo chętnie przybył na to wydarzenie, co było widać po jego zachowaniu. Pozował do zdjęć, rozmawiał z uczestnikami oraz kibicami i rozdawał autografy. Widać było, że nie przyjechał do Elbląga wyłącznie po to, aby się „pokazać”. W pełni popierał taką inicjatywę.

Pozostaje mieć nadzieję, że to nie ostatnie takie przedsięwzięcie w Elblągu. Po frekwencji uczestników oraz kibiców można stwierdzić, że takie zawody są w naszym mieście bardzo potrzebne.

A tymczasem zapraszamy serdecznie do krótkiej fotorelacji z tego dnia.

1
1
oceń tekst 2 głosów 50%

Zdjęcia ilość zdjęć 20