› bieżące
16:09 / 19.06.2014

Pudzian Band w klubie Oxiden - zobacz fotorelację!

Pudzian Band w klubie Oxiden - zobacz fotorelację!

fot. Bartłomiej Ryś

Podczas minionej nocy w klubie Oxiden wystąpił nie kto inny jak Krystian Pudzianowski – czyli Pudzian Band! To pierwsza z imprez zaplanowanych na długi weekend przez klub Oxiden. Zapraszamy do fotorelacji.

Krystian zaśpiewał swoje największe hity i nawiązał niezwykle bliski kontakt z publicznością. Były rozdawane płyty, wspólne śpiewanie i prywatnie odśpiewane „sto lat” przez gwiazdę wieczoru.

A już dziś zapraszamy serdecznie na „Before Weekend”. Każdy, kto zna i lubuje się w tzw. „czarnych rytmach”, lubi się pobujać i wczuć się w nowy, niespotykany klimat w Elblągu musi dziś odwiedzieć Oxiden Club. Start godzina 21:00, wstęp jest darmowy, a na barze dodatkowe promocje. Na wstępie piwko za darmo, potem shot wódki 4 zł, natomiast jack daniels + pepsi to koszt wyłącznie 12 zł!

Serdecznie zapraszamy i polecamy!

PS. W linku poniżej możecie sprawdzić rozpiskę wszystkich imprez przygotowanych na ten weekend przez właścicieli klubu Oxiden!

1
11
oceń tekst 12 głosów 8%

Powiązane artykuły

Długi weekend i trzy imprezy w klubie Oxiden. Zobacz zapowiedzi i poznaj atrakcje

18.06.2014

Doczekaliśmy się! Już tylko kilka godzin dzieli nas od dłuuugiego weekendu. Środa, czwartek, piątek, sobota i niedziela – 5 dni beztroskiej zabawy. Warto w...