› zapowiedzi
08:37 / 01.02.2013

Punkrockowo w Bibliotece Elbląskiej. Koncert Silver Tape i Bartka Czerniawskiego

Punkrockowo w Bibliotece Elbląskiej. Koncert Silver Tape i Bartka Czerniawskiego

fot. nadesłane

W piątek 1 lutego o godz. 18.00  w murach Biblioteki Elbląskiej usłyszymy rockowe brzmienia.  Przed elbląską publicznością wystąpią dwie lokalne formacje rockowe: Silver Tape i Zespół Bartka Czerniawskiego. Wstęp wolny.

Nie po raz pierwszy w murach Biblioteki Elbląskiej zagrają zespoły rockowe. W ostatnich latach Biblioteka Muzyczna Gotycka.pl inicjowała już koncerty promujące lokalne formacje muzyczne. Występowały u nas takie zespoły, jak : Five Of Green, Moon Sugar, Spotless Mind. Tym razem wystąpią dwie elbląskie formacje: Silver Tape i Zespół Bartka Czerniawskiego.

Zespół Silver Tape tworzy 5 osób: Kacper (gitarzysta nr 1), Adek (gitarzysta nr 2), Maćko (perkusista), Michał (wokalista) oraz Siergiej (basista). W aktualnym składzie grają od stycznia 2012 roku. Od wakacji 2011, gdy powstał zespół – jego skład ulegał zmianom. Grali już m.in. w Mjazzge jako support zespołu YHY, podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kamionku Wielkim. Pytani o to, jaką muzykę grają, odpowiadają, że rockową i grungową.

Bartek Czerniawski to artysta, który na scenie muzycznej jest od 2008 roku. Wcześniej występował z zespołem Undergrunt, gdzie był wokalistą i gitarzystą. W roku 2011 zespół nagrał nawet płytę, ale niestety później się rozpadł. Od początku 2012 roku Bartek pracował nad reaktywacją zespołu. Jego zespół gra Punk Rocka Kalifornijskiego.

Koncert odbędzie się w Sali „U św. Ducha” Biblioteki Elbląskiej przy ul. św. Ducha 3-7.

Aleksandra Buła
Biblioteka Elbląska

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%