› bieżące
11:34 / 10.04.2013

PWSZ szykuje się do KARAOKE dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

PWSZ szykuje się do KARAOKE dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

24 kwietnia w godzinach 13.00 - 15.30 w Instytucie Pedagogiczno-Językowym w gmachu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu przy ul. Czerniakowskiej 22 odbędzie się impreza wokalna "Let`s Get Loud!", organizowana przez studentów Filologii Angielskiej w ramach propagowania kultury anglosaskiej. W konkursie karaoke o miano najlepszego wokalu powalczą uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.

Pomysł imprezy zrodził się podczas ubiegłorocznego X Bałtyckiego Festiwalu Nauki, gdzie popisy wokalne typu KARAOKE i wspólne wykonywanie popularnych przebojów w języku angielskim cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród młodzieży z elbląskich szkół. 

Organizatorami konkursu są studenci Filologii Angielskiej, którzy sami chętnie śpiewają. Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych z Elbląga i okolic. Wszyscy uczestnicy będą mogli podzielić się swoją pasją oraz zaprezentować swoje umiejętności w murach Instytutu Pedagogiczno- Językowego PWSZ w Elblągu. Drzwi są otwarte także dla publiczności, którzy zechcą wspomóc uczestników karaoke gorącym dopingiem. Studenci z pewnością nie pozwolą nikomu się nudzić, zapewniając wszystkim świetną zabawę.

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%