› sport
20:22 / 31.01.2017

Rafał Traks odszedł z Kram Startu Elbląg

Rafał Traks odszedł z Kram Startu Elbląg

fot. archiwum elblag.net

25 stycznia 2017 roku rezygnację z funkcji dyrektora klubu piłki ręcznej Kram Start Elbląg złożył na ręce zarządu Rafał Traks. Dzisiaj (31 stycznia) na oficjalnej stronie drużyny ukazało się oświadczenie, że zarząd rezygnację przyjął, a to oznacza, że swoje stanowisko piastował zaledwie pół roku (od 11 lipca).

To nie pierwszy raz, kiedy Rafał Traks rozstaje się ze Startem. Wcześniej był wiceprezesem elbląskiego klubu, ale gdy w sierpniu 2015 roku zastąpił Zdzisława Dubiellę w Radzie Miejskiej w Elblągu, musiał zrezygnować z pełnienia tej funkcji, ponieważ na to nie zezwalała ustawa o samorządzie gminnym. Do klubu już jako radny Prawa i Sprawiedliwości powrócił rok później, ale już w innym charakterze: jako dyrektor sportowy. Swoje obowiązki pełnił społecznie i dlatego mógł objąć wskazane stanowisko w Starcie.

Pomimo tego, ze musiał opuścić zespół, do ostatniego dnia pełnienia obowiązków zajmował się sprawami drużyny. Jeszcze na sesji elbląskich radnych, która odbyła się 26 stycznia, apelował do Prezydenta o zwiększenie subwencji na Kram Start Elbląg (o temacie pisaliśmy w artykule jeszcze dzisiaj). Oficjalnym powodem rezygnacji jest natłok obowiązków w pracy zawodowej.
 

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%

Powiązane artykuły

Kram Start Elbląg z nowym dyrektorem

12.07.2016 komentarzy 3

Zarząd dokonał kolejnej roszady w klubie. Kram Start Elbląg zyskał z dniem wczorajszym (11 lipca) nowego dyrektora, a będzie nim od teraz - co z pewnością wielkim...