› biznes
11:41 / 29.03.2024

Rakieta do squasha dla świeżaka

Rakieta do squasha dla świeżaka

Squash przeżywa swój drugi boom w historii. Pierwszy był spowodowany rozpowszechnianiem sportu uznanego jako najzdrowszy, jako ten, w czasie uprawiania którego spalimy najwięcej kalorii. Tym razem powód popularności jest zupełnie inny. Squash pojawi się bowiem na Igrzyskach Olimpijskich. W klubach spotykamy całe rzesze nowych graczy, a każdy z nich pragnie mieć własną rakietę do squasha. I słusznie, warto mieć sprawdzony, osobisty sprzęt, którym nie będziemy musieli dzielić się z innymi klubowiczami.

Rakieta do squasha - gdzie ją kupię?

Najlepszym miejscem do nabycia swojej pierwszej rakiety do squasha są profesjonalne sklepy, w których znajdziemy nie tylko szeroki asortyment squashowy, ale przede wszystkim osoby, które doradzą nam co wybrać. A pośród wielu znajduje się właśnie ta jedna i jedyna rakieta do squasha, którą będziemy nazywać swoją własnością. Polecamy odwiedzenie jednego z dwóch największych sklepów ze sprzętem do squasha: erakiety.com lub squashtime.pl. Obydwa oferują cały wachlarz rakiet do squasha. Modele dopasowane do wieku, zaawansowania, preferencji a nawet kolorystyki. Squashtime.pl jest sklepem tematycznym, w którym znajdziemy wyłącznie produkty do tego sportu. W erakiety.com obok rakiet do squasha i innych akcesoriów do biegania za małą czarną piłeczką, znajdziemy tu asortyment do innych sportów rakietowych. Jeśli więc mamy mieć pewność, że trafimy na specjalistę od squasha to polecamy ten pierwszy.

Jaka jest najlepsza rakieta do squasha?

Z całą pewnością dla każdego będzie to inna rakieta. Nie mniej na rynku znanych jest kilka wyróżniających się modeli. Są do ramy, które najczęściej prezentują jakość odbiegającą od ich cenowych odpowiedników, i tak dla mniej zaawansowanych graczy polecić warto:

Rakieta do squasha Karakal Storm - model, który znajdziemy w każdym zakątku Polski. Nie bez powodu, to rakieta do squasha, która wyróżnia się pod każdym względem. Doskonała jakość i parametry w rozsądnej cenie. Kolejnymi modelami idealnymi na początek są: Oliver Racer, ProKennex Pure 150, Unsquashable Y-4000 czy Black Knight Magnum 130 nXS. Jeśli jesteś bardziej zaawansowany lub szukasz modelu wyjątkowego to są marki, które mają do zaoferowania coś ekstra:

  • Karakal i modele SN90 oraz S 100 - wyjątkowo lekkie rakiety do squasha, ale znajdujące swoich wielbicieli wśród szerokiego spektrum graczy;
  • Unsquashable Y-Tec - linia rakiet zawodniczych, które same rwą się do gry;
  • Oliver Supralight - rakieta do squasha lekka i niezawodna, oddaje dużo mocy w stosunku do konkurencyjnych lekkich modeli;
  • Black Knight Cannon PS - rakiet do squasha, którą nazwać można kompletną. Zaskakuje tym, że już w pierwszym odbiciu daje niespotykane połączenie mocy i kontroli;
  • Eye V.Lite - seria rakiet z sukcesami, najlepsi gracze w Polsce od lat zdobywają najwyższe laury grając nimi w turniejach rangi mistrzoswskiej.

Najlepiej jest wybrać rakietę do squasha, która odpowiada twojemu stylowi gry, umiejętnościom i preferencjom. Warto także skonsultować się z doświadczonym graczem lub ekspertem w sklepie sportowym, aby uzyskać poradę na temat najlepszego wyboru rakiety do squasha.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%