› bieżące
09:22 / 06.04.2016

[RANKING] Wybierz najlepszego pracodawcę w Elblągu!

[RANKING] Wybierz najlepszego pracodawcę w Elblągu!

Przyszła wiosna, czas na nowy ranking na łamach naszej gazety. Tym razem, zgodnie z aurą, postawiliśmy na coś pozytywnego. Naszych Czytelników zapraszamy do oddawania głosów na NAJLEPSZEGO pracodawcę w Elblągu. Znacie takiego? Pracujecie u niego? Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Rankingi na łamach elblag.net od zawsze cieszą się niezwykłą popularnością. Mamy nadzieję, że tak samo będzie również i w tym przypadku. Postanowiliśmy podjąć temat dość kontrowersyjny, ale i przede wszystkim trudny. W dobie szalejącego w naszym mieście bezrobocia (przynajmniej według statystyk) i wykorzystania pracowników (zatrudnianie „na czarno”, brak wypłat na czas itp.) zastanawiamy się, czy są firmy, które są warte polecenia, w których dobrze i miło się pracuje.

Zmieniamy jednak zasady gry. Tym razem to Wy musicie wskazać tych pracodawców, których (Waszym zdaniem) warto dodać do naszego rankingu. Jak będzie to działać?

To proste – wystarczy, że napiszesz komentarz pod tą publikacją, a my automatycznie dodamy daną firmę do ankiety. Dzięki temu każdy odwiedzający niniejszą publikację, będzie już mógł oddać głos na zaproponowaną przez Was instytucję.

Przez 11 dni (do 17 kwietnia) zbieramy „bazę firm”. Następnie, przez 7 dni, publikacja będzie dostępna wraz z ankietą, bez możliwości dodania nowych miejsc pracy.

Gotowi? To zaczynamy!

 

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%