› zapowiedzi
14:21 / 19.01.2013

Rap'n'Bass - jedna z większych imprez mash-upowych w Elblągu

Rap'n'Bass - jedna z większych imprez mash-upowych w Elblągu

19 stycznia, w klubie Klepsydra kolejna impreza o nazwie 'RAP & BASS', tym razem jednak nie będzie to koncert, a 100% klubowa opcja. Będzie to jedyna w tym czasie niezależny event w Elblągu (co nadal jest niespotykane w naszym mieście).

"Rap 'n' Bass" będzie to impreza mash-upowa, tzn. mieszać będziemy wiele gatunków muzycznych, które nie są grane w żadnych innych lokalach w Elblągu. Od rapu, reggae, dancehallu, przez klubowe wynalazki i wygrzewy dnb, dubstep, baltimore club music, trap, moombahton, breaks itd. - czyli w skrócie coś niespotykanego w mieście ;)

Dodatkowo dla większej atrakcyjności jest to pierwsza impreza jaką robimy pod szyldem nowo powstałej ekipy Full Flava Patology, w której skład wchodzą DJe z Elbląga, lub też z tym miastem związani, tj. DJ Luter One, DJ 2Najz, MF CVTX, Rok$ oraz Black Lion.

Music: RAP / TRAP / GUN CLAP MUZIKK / HEAVY MASH UP / PARTY CLASSICS / BASS MUSIC / MIAMI BASS / DUBSTEP / DNB / JUNGLE / DANCEHALL / REGGAE / EVERY-*****-TING / & MORE / ???

Dlaczego nie można sobie odpuścić tej imprezy w kilku prostych punktach:

1) Jest to JEDYNA niezależna impreza w Elblągu -> gramofony, miksery, bity, hity i skrecze. Real shit, real business.

2) Podczas tej imprezy będziemy dysponowali NAJLEPSZYM NAGŁOŚNIENIEM W MIEŚCIE. Na własnej skórze będzie można odczuć #TRILL przy wszystkich kawałkach, #BEJSu będzie do oporu.

3) Jest to co prawda pierwsza impreza FULL FLAVA PATOLOGY, ale jeśli zliczyć liczbę zagranych melanży przez każdego z członków ekipy i zebrać to do kupy, to wyjdzie nam, że jesteśmy bliżej TYSIĄCA (1 000!!!) zagranych imprez niż dalej! Możemy także mówić o pewnym doświadczeniu w branży ;)

4) Z racji tego, że impreza jest 100% niezależna, także nie będziemy ograniczać się gatunkowo do żadnego stylu muzycznego. Electric patology style, #knowwhatimean?
Ogranicza nas tylko hasło "RAP & BASS", a daje to spore pole do popisu.

Klub Klepsydra, ul. 1 Maja 48, Elbląg (LBC), 19.01.2013, godz. 21:00, bilety 5 zł.

(źródło: FULL FLAVA PATOLOGY)

5
0
oceń tekst 5 głosów 100%