› relacje
09:17 / 19.08.2013

Reebok uczył elblążan jak podrzucać sztangę. Zobacz zdjęcia z Reebok Fitness Heroes

Reebok uczył elblążan jak podrzucać sztangę. Zobacz zdjęcia z Reebok Fitness Heroes

fot. Nel Cybulska/elblag.net

Wczoraj Plac Jagiellończyka zamienił się w otwartą strefę treningową. Choć frekwencja nie była powalająca, sama idea wydawała się podobać nielicznym przechodniom, którzy odważyli się spróbować swoich sił w CrossFit, zajęciach jogi oraz fitness z elementami tańca.

Reebok Fitness Heroes to mobilne centrum aktywności fizycznej, w którym oprócz próby własnych sił, można zmierzyć się również ze swoją wiedzą na temat świadomości własnego ciała. W przygotowanych specjalnie na tę okazję namiotach, można było skorzystać nawet z przebieralni. Treningi prowadzone były przez wykwalifikowanych trenerów.

Swój dzień w Elblągu miała wczoraj także marka Samsung, która prezentowała aplikację S Health dostępną w najnowszym smartfonie Galaxy S4. Eksperci odpowiadali również na wszystkie pytania nurtujące posiadaczy telefonów Samsung, jak i tych, którzy jeszcze nie zdecydowali się na zakup.

- Osoby które biorą udział w naszych zajęciach, są już częściowo zorientowane na czym polega CrossFit. Wiedzą również, że jest do dyscyplina która intensywnie rozwija się w całej Polsce. Elblążanie, choć nieliczni, są otwarci na naszą propozycję, ale zdarzało nam się dosłownie „wyciągać” przypadkowych ludzi, żeby do nas zajrzeli - mówił Dawid Komuda który poprowadził wczorajszą imprezę.

My zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

4
0
oceń tekst 4 głosów 100%

Zdjęcia ilość zdjęć 40