› bieżące
06:33 / 09.04.2014

Remont boiska przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 coraz bliżej

Remont boiska przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 coraz bliżej

fot. Konrad Kacprzak

Budowa zadaszonego boiska sportowego przy Zespole Szkół Ogólnokształcących wkrótce się rozpocznie. Koszt inwestycji wyniesie prawie 400 tys. zł. Wykona je firma Panorama Obiekty Sportowe z Piaseczna.

Do przetargu stanęło osiem firm. Firma Panorama Obiekty Sportowe okazała się najlepsza i to jej udzielono zamówienia. Boisko sportowe wymaga natychmiastowego remontu. Jak się dowiadujemy od dyrektorki szkoły plac sportowy został już oddany wykonawcy. Teren jest ogrodzony, a roboty mają rozpocząć się w ciągu kilku najbliższych dni.

Boisko to również zostanie zadaszone. Uczniowie ZSO nr 2 będą mieli obiekt z prawdziwego zdarzenia.

Zamówienie obejmuje rozbiórkę istniejącego budynku parterowego położonego obok istniejącego boiska, rozbiórkę nawierzchni z płyt betonowych i płytek chodnikowych przy boisku. Wykonawca również musi wykonać rozbiórki opaski betonowej, przebudowę istniejącego boiska asfaltowego na boisko o nawierzchni z poliuretanu do gry w siatkówkę, koszykówkę, piłkę ręczną oraz tenisa o wymiarach 40,7 m x 24,1 m oraz o powierzchni 976,87 m kw. W zamówieniu uwzględnione jest również wykonanie fundamentów pod zadaszenie boiska, demontaż istniejącego i wykonanie nowego ogrodzenia, odwodnienie powierzchni boiska, wykonanie wokół obiektu chodników, schodów terenowych oraz trawnika. Również mają być zamontowane ławki oraz kosze na śmieci.

Termin realizacji projektu to 15 czerwiec 2014 roku.

1
4
oceń tekst 5 głosów 20%