› bieżące
10:12 / 21.11.2013

Remont na Fabrycznej. Zobacz jak przebiegają prace

Remont na Fabrycznej. Zobacz jak przebiegają prace

fot. Marcin Pszczółkowski

Modernizacja ulic Malborskiej, Fabrycznej i Zagonowej jest organizowana w ramach zadania „Przebudowa systemu przeciwpowodziowego prawego brzegu rzeki Elbląg w rejonie rzeki Fiszewki do mostu w Al. Tysiąclecia”. Ulica Fabryczna jest już przejezdna.

Kończy się pierwsza część projektu „Kompleksowe zabezpieczenie przeciwpowodziowe Żuław – Etap I – Miasto Elbląg”. Otwarta jest już ulica Fabryczna. Dobiegają końca prace związane z układaniem chodników. Nie obowiązują już objazdy ulic jednak w niektórych miejscach, trwają jeszcze prace budowlane.

Etap IIA obejmuje modernizację ulicy Zagonowej. Droga będzie stopniowo remontowana i uwalniana wraz z postępem robót budowlanych. Ruch pieszy odbywa się w oznakowanych miejscach.

- Dojazd do ul. Zagonowej od strony ul. Malborskiej zostanie całkowicie zamknięty wraz z rozpoczęciem prac w Etapie IIA. Ulica Zagonowa będzie stopniowo uwalniana zgodnie z postępem robót budowlanych. Ruch w kierunku ul. Zagonowej odbywać się będzie od strony ul. Panieńskiej oraz ul. Sopockiej  - informowała Monika Borzyńska - rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Elblągu.

5
0
oceń tekst 5 głosów 100%

Zdjęcia ilość zdjęć 5