› sport
00:22 / 24.07.2019

Rolki, tenis i inne atrakcje na torze Kalbar

Rolki, tenis i inne atrakcje na torze Kalbar

fot. MOSiR w Elblągu

Wakacje to czas, w którym dzieci czasem się nudzą. Tak być nie musi. Pogoda w ostatnich tygodniach nas nie rozpieszczała, ale temperatura na szczęście rośnie, a i słońca jest coraz więcej. Warto więc poświęcić kilka chwil na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. 

Dzieci i młodzież cieszą się z wakacyjnej przerwy, a osoby pracujące właśnie na lipiec i sierpień planują sobie urlopy. Jeśli spędzacie ten czas jednak w Elblągu, warto skorzystać z dostępnych w naszym mieście obiektów. Jednym z nich jest tor wrotkarsko-łyżwiarski Kalbar wraz z kompleksem boisk wielofunkcyjnych, który mieści się przy ul. Agrykola 8. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Kalbar to idealne miejsce dla dzieci i dorosłych, którzy lubią spędzać czas aktywnie. Można tu przyjść z rodziną czy ze znajomymi i bezpłatnie pojeździć na rolkach. Można też skorzystać z kilku boisk i kortów, które znajdują się wewnątrz toru. Należy jednak pamiętać o konieczności zabrania ze sobą sprzętu sportowego – wrotek, piłek czy rakiet do gry w tenisa

– mówi Jarosław Czerski, kierownik obiektu.

Na torze można skorzystać nie tylko z jazdy na rolkach, ale również z boisk do siatkówki, piłki ręcznej czy koszykówki. Dostępne są też dwa syntetyczne korty do gry w tenisa ziemnego. W czasie wakacji obiekt otwarty jest od godziny 9.00 do 20.50. Więcej informacji dostępnych jest na stronie mosir.elblag.eu.

Natalia Szrama, specjalista ds. marketingu i reklamy

 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu

ul. Karowa 1, 82-300 Elbląg

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%