› dzieci i rodzina
10:24 / 12.07.2018

Rozbójnicy i teatr baniek

Rozbójnicy i teatr baniek

fot. Adam Bogdan

Małe i duże, mieniące się w słońcu, i te chowające się trawie. Bańki mydlane uwielbiają duzi, mniejsi i najmniejsi widzowie. A już w ten weekend w ramach elbląskiej strefy kibica będzie można zobaczyć najprawdziwsze bańkowe show. Początek o godz. 14.00.

Zbójnicka banda, która od trzech sezonów zaprasza na rodzinne akcje artystyczne „Rozbójnicy na ulicy” prowadzone przez Spółdzielnię Socjalną IDEA, uwielbia bańki ponad wszystko! Dlatego też z wielką przyjemnością zaprasza i tym razem na spektakl „Początek”, czyli niezwykłą historię człowieka, który odkrywa magię. Krok po kroku, zbliża się do poznania i okiełznania żywiołu baniek mydlanych. Ogląda je, dotyka, odkrywa radość w swobodnej zabawie.

Teatr Magicznych Baniek,fot. Adam Bogdan

Spotkanie z Bańkowym Teatrem to gwarancja familijnej zabawy! Aktor przenosi widzów w świat teatru i magii. Kosmos bańkowy, w którym grawitacja nie istnieje, a ulotne struktury baniek przenikają się wzajemnie, pozwala stworzyć sekwencję niezapomnianych działań, z których każde mogłoby pretendować do osobnego talent show!

Rozbójnicy zapraszają do świata żywiołów, magicznych sztuczek i scenicznej zabawy już w najbliższą niedzielę o godz. 14.00, na ulicę Karową do Elbląskiej Strefy Kibica. A po spektaklu do wspólnego bańkowania zarówno małych, jak i dużych zbójników. :

Teatr Magicznych Baniek,fot. Adam Bogdan

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%