› bieżące
12:24 / 27.02.2014

Rozdaliśmy wszystkie pączki. Zobacz naszą relację!

Rozdaliśmy wszystkie pączki. Zobacz naszą relację!

fot. Konrad Kacprzak

W czterech punktach Elbląga pojawiły się nasze charakterystyczne samochody. Z okazji Tłustego Czwartku redakcja elblag.net z autami wypełnionymi po brzegi pysznymi pączkami podróżowała po naszym mieście rozdając ciastka mieszkańcom!

Redakcja elblag.net oraz Piekarnia Warmińska ufundowały pączki dla elblążan. Dziś rano rozdawaliśmy je czterech charakterystycznych punktach w Elblągu.

Najpierw byliśmy przed dworcem PKP. Podróżni bardzo zaciekawieni akcją chętnie przyjmowali podarunki. Równocześnie druga ekipa pojawiła się przy sklepie Biedronka przy ulicy Nowowiejskiej. Tu również elblążanie zainteresowali się akcją. Następnie na pasażu przy Hetmańskiej oraz przed Domem Handlowym Jantar na Zawadzie witaliśmy elblążan słodkimi podarunkami.

Chociaż niektórzy nieufnie podchodzili do pomysłu, to jednak z minuty na minutę zainteresowanie rosło. Zarówno dzieci jak i dorośli z chęcią zajadali się pysznymi pączkami. Oczywiście zdarzały się odmowy. Niektórzy zakupili pączki wcześniej lub są na diecie. Tego dnia jednak większość pozwoliła sobie na małe co nieco!

Przypominamy, że pączki ufundowała Piekarnia Warmińska oraz elblag.net

17
0
oceń tekst 17 głosów 100%

Zdjęcia ilość zdjęć 17