› bieżące
20:16 / 22.03.2013

Rozlicz się z Urzędem Skarbowym bez wychodzenia z domu

Rozlicz się z Urzędem Skarbowym bez wychodzenia z domu

Urząd Miejski w Elblągu oraz Urząd Skarbowy w Elblągu zapraszają na otwarte spotkanie na temat przesyłania rozliczenia rocznego za 2012 r. drogą elektroniczną. Spotkanie odbędzie się 3 kwietnia o godz. 17.00 w Ratuszu Staromiejskim, ul Stary Rynek 25.

Składanie rocznych deklaracji podatkowych większości kojarzy się z wizytą w Urzędzie Skarbowym i czasochłonnym oczekiwaniem w długiej kolejce. Nic bardziej mylnego.

- Od pięciu lat PIT-y można składać online bez wychodzenia z domu. To najwygodniejszy i najprostszy sposób na rozliczenie się z Urzędem Skarbowym – mówi Aneta Dziemidowicz z Urzędu Skarbowego w Elblągu. Wszystkie osoby, które jeszcze nie rozliczyły się za 2012 rok, mają dostęp do Internetu i chcą zaoszczędzić czas, powinny zainteresować się tematem tego spotkania – dodaje Aneta Dziemidowicz.

Na spotkaniu zostaną poruszone m.in. następujące zagadnienia: składanie rozliczeń bez podpisu kwalifikowanego, jak uniknąć błędów przy wypełnianiu i wysyłaniu rozliczeń drogą elektroniczną, dlaczego warto wysyłać deklaracje drogą elektroniczną.

3
0
oceń tekst 3 głosów 100%