› dzieci i rodzina
08:50 / 14.06.2017

Rozstania nadszedł czas. Najmłodsi elblążanie zakończyli edukację przedszkolną (+ zdjęcia)

Rozstania nadszedł czas. Najmłodsi elblążanie zakończyli edukację przedszkolną (+ zdjęcia)

fot. Marcin Mongiałło

13 czerwca 2017 roku w Przedszkolu nr 23 przy ulicy pułkownika Dąbka w Elblągu odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego oraz pożegnanie dzieci kończących edukację przedszkolną. W auli przedszkolnej zgromadzili się rodzice i dziadkowie dzieci. Prowadząca uroczystość pani Katarzyna Fałkowska podziękowała za współpracę wszystkim zaangażowanym w życie przedszkola rodzicom i złożyła w imieniu swoim, jak również pani dyrektor Anny Kubis oraz pracowników przedszkola serdeczne podziękowania i życzenia wakacyjne.

Następnie głos oddała sześciolatkom z grupy Prymulki , które przedstawiły trwający ponad pół godziny, bogaty program artystyczny. Piosenki, tańce, recytowane przez dzieci wiersze wywołały łzy wzruszenia i radości na twarzach wszystkich zgromadzonych. Najmłodsi elblążanie zaprezentowali umiejętności zdobyte w trakcie całej edukacji przedszkolnej. Wiersze i piosenki mówiły m.in. nowych zadaniach i wyzwaniach, które staną przed przyszłymi uczniami już we wrześniu. Ta prezentacja talentów dzieci nie byłaby mozliwa, gdy nie zaangażowanie i wysiłek włożyny przez Katarzynę Fałkowską, Aleksandrę Krupińską oraz Annę Komorowską.

Po części artystycznej przyszedł czas na wręczenie dyplomów i podziękowań dla rodziców, którzy w szczególny sposób przyczynili się do pomocy oraz budowania dobrego wizerunku przedszkola. Wszystkie dzieci otrzymały piękne dyplomy ukończenia przedszkola oraz prezenty. Rodzice w imieniu swoim i swoich dzieci podziękowali nauczycielkom za serce, troskę oraz czas poświęcony dla ich pociech. W ramach podziękowania i wdzięczności paniom wychowawczyniom wręczono bukiety pięknych kwiatów. Pojawiły się łzy wzruszenia, ale i szczęścia.

Wszystkim przedszkolakom, które zakończyły edukację w przedszkolu życzymy udanych i bezpiecznych wakacji oraz  powodzenia w szkole!

Zapraszamy do obejrzenia pierwszej części naszej obszernej fotorelacji z tego wydarzenia.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%

Powiązane artykuły

Jasełka w Przedszkolu nr 23 w Elblągu (+ foto)

15.12.2016 komentarzy 2

Jak co roku, dzieci z grupy Prymulki w Przedszkolu nr 23 przy ul. płk. Dąbka w Elblągu przygotowały jasełka. Pomagały im w tym niezawodne pani Ola i pani Kasia....

Bal karnawałowy w Przedszkolu nr 23 w Elblągu (104 zdjęcia!)

08.02.2017

Wczoraj w Przedszkolu nr 23 przy ulicy pułkownika Dąbka w Elblągu odbył się bal karnawałowy. Wzięło w nim udział  niemal 120 dzieci. W ramach...

Zdjęcia ilość zdjęć 88