› bieżące
21:02 / 13.10.2014

Rusza samorządowy serwis wyborczy w elblag.net

Rusza samorządowy serwis wyborczy w elblag.net

Wybory samorządowe już 16 listopada. Aby ułatwić naszym Czytelnikom – mieszkańcom Elbląga szybkie i łatwe dotarcie do wszystkich informacji związanych z wyborami, kandydatami i komitetami wyborczymi, uruchomiliśmy specjalny serwis wyborczy w elblag.net.

Wszystko w jednym miejscu

Nadrzędna zasada, którą się kierowaliśmy przy konstrukcji samorządowego serwisu wyborczego to przejrzystość i łatwość nawigacji. Dlatego w tej podstronie znajdziecie wszystkie informacje związane z wyborami samorządowymi i kampanią wyborczą, uporządkowane nie tylko według startujących w wyborach komitetów wyborczych, ale również według konkretnych kandydatów na urząd prezydenta miasta.

Realny sondaż wyborczy

W naszym serwisie wyborczym znajdziecie także sondaż prezydencki. Głos można oddawać na dowolnego kandydata. Jednak tym razem głosowanie jest odpowiednio zabezpieczone. Jak? Przekonajcie się sami. Na pewno w ten sposób poznamy bardziej realistyczne preferencje wyborcze elblążan.

Galerie zdjęć i filmy video

Oprócz tego w naszym serwisie wyborczym znajdziecie galerie zdjęć z wydarzeń związanych z toczącą się kampanią wyborczą oraz filmy video, w tym wywiady filmowe z kandydatami na prezydenta miasta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym specjalnym serwisem wyborczym dostępnym pod adresem

www.wybory2014.elblag.net

17
1
oceń tekst 18 głosów 94%