› inwestycje miejskie
06:45 / 12.03.2019

Ruszył konkurs na wykonawcę muralu w przejściu pieszo-rowerowym przy ul. Lotniczej

Ruszył konkurs na wykonawcę muralu w przejściu pieszo-rowerowym przy ul. Lotniczej

fot. Urząd Miejski w Elblągu

„Środowisko”, to główne przesłanie muralu, który będzie wymalowany na ścianach podziemnego przejścia pieszo-rowerowego przy ul. Lotniczej w Elblągu. Konkurs na projekt muralu, który będzie zajmował około 115 m2 powierzchni, ruszył 11 marca.

Organizator konkursu temat „Środowisko” rozumie bardzo szeroko – mieszczą się w nim takie pojęcia jak przyroda, ekologia, miasto, przestrzeń publiczna, ludzie.

Projekty w formie papierowej oraz elektronicznej należy składać w Departamencie Urbanistyki i Architektury UM. Na pomysły plastyków z Elbląga i całej Polski czekamy do 16 maja 2019 roku. Zwycięzca konkursu, którego wyłoni powołana komisja, będzie miał czas na realizację muralu do końca 2019 roku.

Do naszej akcji udało się pozyskać sponsora, który zapewni farby i materiały malarskie, jest nim elbląska firma HONESTO sprzedająca materiały wykończeniowe do wnętrz.

Szczegóły dotyczące konkursu – regulamin wraz z załącznikami – dostępne są w poniższych linkach oraz w zakładce Departamentu Urbanistyki i Architektury UM.

Dokumenty

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%