› zdrowie i uroda
09:09 / 14.11.2012

Rzuć palenie przy pomocy biorezonansu

Rzuć palenie przy pomocy biorezonansu

15 listopada przypada Światowy Dzień Rzucania Palenia.  Z tej okazji Gabinet Zdrowia i Urody "Złoty Raj" zaprasza osoby chcące pozbyć się nałogu palenia, na tydzień promocyjnych cen terapii antynikotynowej za pomocą biorezonansu. Promocja trwa od 15 do 22 listopada.

Czym jest biorezonans? 
Jest to pomoc w leczeniu – tak to należy nazywać. Biorezonans to także potoczna nazwa urządzenia emitującego impulsowe pole magnetyczne, które przez wytwarzanie sygnałów o tzw. ekstremalnie niskiej częstotliwości, może ingerować, na poziomie tkanek, w procesy elektromagnetyczne sterujące organizmem. Jako narzędzie może pomóc wyjść z nałogu palenia papierosów, oczyszczenia organizmu z toksyn, pozbycia się dręczących bólów, alergii i wielu innych schorzeń, ale nie „załatwi sprawy” sam od początku do końca. Potrzebna jest chęć i motywacja ze strony osoby poddającej się terapii. Cudów nie ma – jest medycyna i metody wspomagające leczenie - tego się trzymajmy. 
 
Jak to działa?
Leczenie za pomocą biorezonansu opiera się na wykorzystaniu wchodzących w skład indywidualnego dla każdego człowieka spektrum drgań jego tkanek: fizjologicznych i patologicznych. Drgania fizjologiczne sterują i koordynują reakcje chemiczne i procesy zachodzące w organizmie. W momencie powstania choroby tworzą się specyficzne źródła promieniowania o charakterze patologicznym, zakłócające równowagę organizmu. Źródłem patologii mogą być jak już wspomniałam, ogniska chorobowe, bakterie, wirusy i ich toksyny, metale ciężkie, trucizny środowiskowe, alergeny i urazy.
 
Podczas terapii w układzie zamkniętym, który tworzy pacjent, elektrody i specjalne urządzenie, sygnały te są odbierane, przefiltrowane i zwrotnie skierowane do danej osoby. Wskutek takiego działania sygnały patologiczne, a tym samym ogniska chorobowe, zostają usunięte. Przez cały czas osoba badana jest podłączona do komputera, który pokazuje wszelkie odchylenia od normy. Przy tym każde schorzenie ma swój osobny program. 
 
W tygodniu promocyjnych cen, Gabinet Zdrowia i Urody "Złoty Raj" proponuje terapię antynikotynową za jedyne 120 zł + zabieg detoksykująco - oczyszczający lub zabieg z witaminą C GRATIS. 
 
Zdrowie i Uroda - Złoty Raj (dawniej bioten)
82-300 Elbląg
ul. Szucha 2a
tel. 502 624 719
 
1
0
oceń tekst 1 głosów 100%