› bieżące
06:50 / 03.09.2013

Sala ślubów zostanie przeniesiona do Ratusza Staromiejskiego

Sala ślubów zostanie przeniesiona do Ratusza Staromiejskiego

fot. Konrad Kosacz

Trwa przeprowadzka sali ślubów do Ratusza Staromiejskiego. W najbliższych miesiącach to właśnie tam w ratuszu, a nie jak do tej pory w Kamieniczkach Elbląskich przy ul. Św. Ducha będą zawierane śluby. Na początku tego roku w wyniku awarii sala w kamieniczkach została zalana.

Na początku tego roku w wyniku awarii sala w kamieniczkach została zalana. Obiekt wymaga remontu.

Remont sali ślubów potrwa do połowy grudnia. W tym czasie elblążanie będą zawierali małżeństwa w jednej z sal na parterze Ratusza Staromiejskiego. Do ratusza jest przenoszona jedynie sala ślubów. Urząd Stanu Cywilnego pozostaje na swoim miejscu i tam mieszkańcy będą załatwiać wszelkie formalności.

Przypominamy, że do 17 lipca chętni mogli zgłaszać swoje oferty w przetargu na „Modernizację budynku zawierającego salę staromiejską” . Jednak w dniu kiedy miało nastąpić ich otwarcie pracownicy Urzędu odpowiedzialni za podjęcie decyzji w sprawie tej inwestycji tak naprawdę nie mieli w tym temacie nic więcej do zrobienia, jak tylko podjąć decyzję o unieważnieniu przetargu, bowiem nie wpłynęła żadna oferta. - Miasto będzie ogłaszało kolejny przetarg jeszcze w tym roku - informuje Łukasz Mierzejewski z Biura Prasowego UM w Elblągu.

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%