› bieżące
14:52 / 02.06.2014

Salon fryzjersko-kosmetyczny Visage w Ogrodach

Salon fryzjersko-kosmetyczny Visage w Ogrodach

Centrum Handlowe Ogrody podpisało umowę najmu z salonem fryzjersko-kosmetyczny Visage. Salon Visage zlokalizowany będzie na parterze nowej części Centrum i zajmie powierzchnię 67 m.kw. Klienci będą mogli skorzystać z pełnego zakresu usług fryzjerskich dla Pań i Panów oraz wielu zabiegów kosmetycznych po otwarciu obiektu po rozbudowie. Lokal stanowi uzupełnienie usługowej oferty Centrum.

Obecnie w zmodernizowanej części Galerii dla klientów jest już otwartych 27 sklepów. Swoje salony w przebudowanej części Ogrodów otworzyły już sieci RTV EURO AGD, CCC, Deichmann, House, Sinsay, Douglas, Orsay, Vision Express, Matras, Wojas, Quiosque, Apteka Centrum, Lara Fabio, Orange, Crux, YES, Esotiq, pralnia Perfect Clean, Plus GSM, T-mobile, In Medio, Play, Marilyn, Piekarnia Raszczyk, Kantor, Yves Rocher oraz Apart na pasażu w formie dwóch stoisk. Nieprzerwanie swoich klientów obsługuje hipermarket Carrefour. Stopień komercjalizacji Ogrodów po rozbudowie, z uwzględnieniem finalizowanych umów, przekracza już 85%.

Po zakończeniu prac budowlanych na dwóch poziomach handlowych znajdzie się 130 sklepów i punktów usługowych, takich jak: Media Markt, Reserved, H&M, New Yorker, Cropp Town, Mohito, Camaieu, Sizeer, Rossmann, Home&You, McDonald’s, Lavard, Apart, Trojan Horse, Grycan, Ochnik, Dobre Smaki, Brange, Delikatesy Kogutek, Jubimax, Swiss, Jubirex, Centrum Wczasowe Wakacje.pl oraz wielosalowe kino.

Na trzech poziomach Centrum zaplanowany został parking na ok. 1000 miejsc. Inwestorem projektu jest CBRE Global Investors Poland, a za rozbudowę i komercjalizację obiektu odpowiada firma Acteeum Central Europe, którą w zakresie najmu wspiera CBRE Sp. z o.o. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia ESA. Generalnym Wykonawcą jest PORR (Polska) SA. Oficjalne otwarcie kompleksu po rozbudowie planowane jest na koniec 2014 roku.

Centrum Handlowe Ogrody to pierwszy powstały w 2002 roku kompleks handlowo – usługowy w Elblągu skupiający pod jednym dachem duży hipermarket oraz galerię sklepów. Centrum jest zlokalizowane przy ul. Pułkownika Dąbka z dogodnym dojazdem.

Obecnie CH Ogrody znajduje się w fazie rozbudowy, której zakończenie planowane jest na rok 2014. W trakcie prac budowlanych centrum funkcjonuje w ograniczonej formie. W nowej odsłonie Ogrody będą najbardziej nowoczesnym i największym centrum handlowym w regionie. CBRE Global Investors, spółka zarządzająca Centrum Handlowym Ogrody, po zakończeniu prac będzie ubiegało się o certyfikat BREEAM dla elbląskiego obiektu. Certyfikat potwierdza proekologiczność zastosowanych technologii i całego procesu budowy nowego centrum handlowego oraz przyjazność budynku dla użytkowników i otoczenia. ***

CH Ogrody przed rozbudową

• 17 500 mkw. powierzchni najmu (w tym Carrefour)

• jednopoziomowe centrum handlowe

• 55 lokali handlowych i usługowych

• 901 miejsc parkingowych

• otwarcie: 2002 r.

CH Ogrody po rozbudowie

• ok. 40 000 mkw. powierzchni najmu (w tym Carrefour)

• dwupoziomowe centrum handlowe, parking podziemny i naziemny

• 130 lokali handlowych i usługowych

• kino wielosalowe

• ok. 1000 miejsc parkingowych na 3 poziomach

 

• otwarcie: 2014 r.

6
0
oceń tekst 6 głosów 100%