› zdrowie i uroda
15:20 / 03.12.2012

Salon Urody Marzena Gross zaprasza na Dni Otwarte. Zabiegi okiem naszej kamery

Salon Urody Marzena Gross zaprasza na Dni Otwarte. Zabiegi okiem naszej kamery

Jeśli jeszcze nie znasz Salonu Urody Marzena Gross lub poszukujesz rzetelnej i profesjonalnej kosmetyczki, to właśnie znalazłaś gabinet, którego szukasz. Możesz się o tym przekonać w trakcie Dni Otwartych 5-8 grudnia br.

A oto, co przygotowaliśmy dla naszych klientów z tej okazji:
  • rewelacyjne zabiegi kosmetyczne z dużym rabatem 30-50 % np. Masaż twarzy Thalgolift, Mezoterapia bezigłowa falą radiową, Mikrodermabrazja*, makijaż permanentny
  • hit promocji - za każde wydane 50 zł na dowolny zabieg, możesz zakupić kremowy błyszczyk do ust Calvina Kleina za jedyne 25 zł (w ofercie także inne kosmetyki kolorowe w wyjątkowych cenach)
  • wspaniałe kosmetyczne prezenty dla Twoich bliskich: zestawy kosmetyczne*, kosmetyki do twarzy Thalgo, a także  aromatyczne produkty do domowego Spa Organique, takie jak: kule do kąpieli, masła do ciała, balsamy, peelingi, mydła, sole, oleje – 10 % rabatu
  • loteria z nagrodami
  • pokaz zabiegów kosmetycznych na żywo
*promocje się nie łączą.
 
Pokazy  zabiegów na żywo 
 
DNI OTWARTE z ekspertem Thalgo
7 grudnia w piątek serdecznie zapraszamy na spotkania z naszym gościem z firmy Thalgo, wieloletnim jej szkoleniowcem, Panią Anetą Hregorowicz. Nasz ekspert to doświadczona kosmetolog specjalizująca się w kosmetyce anti-aging, jest jej wielką  znawczynią i pasjonatką. Zaprezentuje naszym klientkom najnowsze trendy w kosmetyce przeciwzmarszczkowej młodej i dojrzałej skóry.
 
Zaplanowaliśmy z Panią Anetą dwa aktywne spotkania z klientkami - dla z grup wiekowych 30+ i 40+. W trakcie tych spotkań panie będą mogły zobaczyć, dotknąć, ale także doświadczyć ( dla chętnych osób)na swojej skórze prezentowane kuracje. Przy tej okazji możesz także zapytać naszego specjalistę o pielęgnację odpowiednią dla Ciebie.
 
Godz.12.00  zabiegi dla 30+
Zabieg  z aktywnym colagenem - Nowość Thalgo, zabieg silnie nawadniający, niwelujący pierwsze zmarszczki, Masaż Tahalgolift-unikatowy i bardzo skuteczny masaż na mięśniach twarzy, alternatywa dla zabiegów medycyny estetycznej.
 
Godz.16.00 zabiegi dla 40+
Zabieg Silicium - zabieg z krzemem, silnie odżywczy, napinający podciągający owal twarzy, Masaż Thalgolift - unikatowy i bardzo skuteczny masaż na mięśniach twarzy, alternatywa dla zabiegów medycyny estetycznej.
 
Z powodu ograniczonej liczby miejsc na pokazy zabiegów prosimy o telefoniczną rezerwację pod nr tel. 55 236 22 88                                                                      
Serdecznie zapraszamy.
Salon Urody Marzena Gross
Elbląg ul. Nitschmanna 20-22
Tel.55 236 22 88
www.salonurody.pl
 
Zobacz film z naszej wizyty w Salonie Urody Marzena Gross
1
0
oceń tekst 1 głosów 100%