› poradnik
20:41 / 04.11.2018

Seks na odległość – jak sobie poradzić?

Seks na odległość – jak sobie poradzić?

W życiu czekają nas różne scenariusze. Niektórzy z nas z własnej woli lub też z powodu zrządzenia losu zmuszeni są do życia w związkach na odległość. Takie rozwiązanie tylko z pozoru wydaje się być nie do przeskoczenia w zakresie spraw seksu. Da się bowiem (choć nie na stałe) uprawiać ze sobą seks nawet wtedy, gdy partnera nie ma obok nas.

Uprawianie seksu na odległość to trudny orzech do zgryzienia, który wymaga od nas sporej kreatywności i zaangażowania. Wszystko jednak da się ze sobą pogodzić, kiedy mamy dużą wyobraźnię i… gadżety erotyczne pod ręką! Właśnie! To dzięki nowoczesnym akcesoriom erotycznym możemy w świetny sposób przeżywać seksualne zbliżenia z naszym partnerem, kiedy nie ma go w pobliżu.

W dzisiejszym artykule przedstawimy Wam 2 pomysły na seks na odległość!

SPOSÓB 1: kamerka, dildo i sztuczna pochwa!

Zastanawialiście się kiedyś, jak to jest kochać się przez kamerkę? Wreszcie możecie tego spróbować. Zróbcie to jednak z pełnym przygotowaniem, by doznania były jak najbardziej realistyczne! Dildo dla niej i sztuczna pochwa dla niego. To brzmi nieźle, prawda?

Zainicjujcie wideorozmowę poprzez któryś ze znanych komunikatorów internetowych, a następnie rozpocznijcie gorącą relację na żywo. Partnerka niech używa dildo w taki sposób, jak każe jej partner. A partner niech w tym czasie korzysta ze swojego gadżetu. Dzięki takiej zabawie będziecie mili dogłębne wrażenie, że naprawdę uprawiacie ze sobą seks.

Metodę tę można na różne sposoby modyfikować! Możecie zmieniać Wasze akcesoria na inne. Mężczyznom polecamy pierścienie erekcyjne i wibrujące, a kobietom kulki i koraliki dopochwowe lub ruszające się wibratory.

SPOSÓB 2: gadżet penetrujący z aplikacją mobilną

To już zaawansowany poziom zabawy! Do jej zainicjowania będzie potrzebny Wam specjalny gadżet dla kobiety, który można połączyć z aplikacją mobilną działającą z wykorzystaniem Internetu. Za jej pomocą partner będzie mógł sterować na odległość masturbatorem, który posiadać będzie partnerka. Zwiększanie tempa i intensywności doznań pozwoli kochankom być jeszcze bliżej siebie! A jeśli połączyć to wszystko z wideorozmową – wyjdzie nam istna uczta seksualna.

W tym czasie partner może bawić się przy użyciu dowolnego gadżetu – na przykład sztucznej pochwy, nakładki wibrującej na członek czy też pierścienia erekcyjnego – i obserwować, jak jego partnerka wprost wije się z rozkoszy, jaką jej zapewnia paroma kliknięciami w ekran smartfona!

Gadżety erotyczne wszelkiego rodzaju możesz kupić w sklepie https://exclusivesexshop.com/!

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%